Kadınlar İlk Buluşmada Nelere Dikkat Eder?

0

Bu onunla ilk randevunuz mu? Aman dikkat! Doğru adımlar atmazsanız ikincisi olmayabilir. Kadınlar titiz ve erkeklere oranla daha dikkatli insanlardır.

Erkeklerin deyimiyle, kadınlar her zaman erkeklerin cüzdanlarına bakmazlar.

Kadınların öncelikle dikkat ettiği konu, erkeklerin konuşmasıdır. Sizi sıkıcı bulurlarsa ikinci bir buluşmaya gelmek istemezler çok konuşkan ve gevşek bulurlarsa yine buluşmak istemezler. Bu yüzden siz ne çok az konuşun ne de çok fazla konuşun yerinde yapacağınız birkaç güzel espri onlara yetecektir.

Tüm bunları sıralarken kendinize has bir duruşunuz olmalı. Sizin kendinize ait sadece size özgü bir duruş sergilemeniz lazım. Diğer erkeklerden farklı bir duruş. Karakterinizi ön plana çıkarmanız lazım sağlam karakterli bir insan olduğunuzu onlara hissettirin.

Kadınlara para ve lüks yaşamın dışında bir şeyler vermeye çalışın. Mesela güven duygusu…

Onlara gülümsemeleri için birkaç neden sunun.

Bunların dışında temizlik ikinci planda gelir.

Kadınların erkeklerde ilk dikkat ettikleri şey dişlerinin temiz olup olmadığıdır. Bu konuda biraz fazla hassasiyet gösterdiklerini söylenebilir.

Karşısındaki adamın temiz olmasını isterler bu yüzden ikinci dikkat ettikleri konu ellerinizin ve tırnaklarınızın temiz olup olmadığıdır. Üstüne başına ve bakımına dikkat eden erkekler her zaman bir adım öndedir. Özellikle giyim konusunda bir tarzı olan erkeklerin daha şans olacağı söylenebilir.

Bazı kadınları etkileyen bir konu da taktığınız saattir. Taktığınız saat, bazı kadınlara göre zevkli bir insan olup olmadığınızın göstergesidir.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.