Kaş Tasarımı Nasıl Yapılır? (Uygulamalı Video)

0

Bu videoda ‘Makyaj Gurusu’ Melek hem kaş alıyor hem de kaş tasarımının nasıl yapılması gerektiğini anlatıyor.  Kaşlarınızı alırken çok faydalanacağız bu tüyoları kaçırmayın!

Yüz şeklinize göre kaş tasarımının nasıl yapıldığı öğrenirseniz, ifadenizi olumsuz yönde değiştiren kaşlarınızı, yüzünüzün şekline göre tasarlayarak daha etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz.!


Paylaş.

About Author

Merhaba, ben Melek Benli, siz kısaca makyaj gurusu diyebilirsiniz. 1985’te İstanbul’da doğdum. Meslek hayatıma 2006’da MOS kuaför salonlarında Make-up artist asistanı olarak başladım. 2008 Leyla İnanır kozmetikte eğitimimi aldıktan sonra, profesyonel olarak devam ettim. FX adında bir grup kurduk ve meslektaşlarımla uzun yıllar feelance devam ettim. En son fashion week 2012-2013 yıllarında görev aldım. Birçok dergi, sinema, dizi setlerinde ve profesyonel fotoğraf çekimlerinde yer aldım. Şu anda Bellevue residance DİBA kuaförde make-up, kalıcı makyaj ve kaş tasarımı yapmaktayım. Aynı zaman da feelance de çalışıyorum. Moda’daki stüdyomuzda ya da dilerseniz evinizde profesyonel makyaj ve kalıcı makyaj hizmetini yüksek kaliteli ürünler kullanarak veriyorum.

Comments are closed.