Kırık Bir Şemsiye ile Yapılacak 6 Şey

0

Kırık şemsiyeyi hemen çöp kutusuna atmayın! Evin her yerinde ve bahçenizde eski şempiyeyi kullanmak için farklı yollar var. İşte bunlardan bazılarına göz atalım.

Kurutma Rafı olarak Kırık Şemsiye Kullanın
Kırık bir şemsiye kullanışlı bir kurutma rafı olur: Sadece kumaşı sıyırın ve çerçeveyi duş perdesi çubuğunuzdan baş aşağı asın. Islak giysilerinizi mandallarla takın ve çamaşırlarınızın kurumasını bekleyin. En iyi kısım? Yeni DIY kurutma rafınız kolay saklama için katlanır!

Bitkilerini desteklemek için kullanın
Rüzgar şemsiyenizi kırdıysa, ters çevirip kumaşı söktüyse, çöp kutusuna atmayın! Kırık şemsiyenin iç demirlerini çıkarın ve bahçeye yeniden yerleştirin: Şakayık gibi en ağır bahçe bitkileri için mükemmel destekler yaparlar .

Piknikte yiyeceklerinizi güneşten ve böceklerden koruyun
Piknik için hazırladığınız yiyeceklerin üzerine sinek konmasını önlemek için kolu kırık şemsiyeyi açın. Şemsiye yiyecekleri aynı zamanda güneşten de koruyacaktır.

Kafes Yapmak için Kırık Bir Şemsiye Kullanın
Kumaşı kırık bir şemsiyeden çıkarın ve sarmaşıkları desteklemek için kullanın. Çiçeklerle kaplı şemsiyenin şekli bahçede müthiş görünecek.

Fidelerinizi Korumak İçin Kırık Bir Şemsiye Kullanın
Fidelerinizi bahçeye nakletmek için aylarca beklediniz, ancak işi bitirir bitirmez beklenmedik bir don meydana gelebilir. Kırık bir şemsiyeniz varsa, yine de fidelerinizi kurtarabilirsiniz! Şemsiyeyi açın, ardından kolu kesin. Ani soğumaya karşı korumak için şemsiyenin üst kısmını fidelerin üzerine yerleştirin.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.