Kokan Ugg Botlar İçin Çözümler

0

Ugg botlar gündelik giyim için tasarlanmış yumuşak koyun derisi astarlı botlardır. Koyun derisi astarı, özellikle kişi botlarını uzun saatler giyiyorsa ayakların normalden daha fazla terlenmesine neden olabilir. Bu Ugg botlarından çok hoş olmayan bir kokuya yol açabilir. Aslında bu tüm ayakkabılar için bir sorun olsa da, Ugg’larda soru daha da artıyor. Uygulayacağınız bazı çözümlerle koku sorunu halledebilirsiniz. UGG Botlar Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Tabanlık
Ayakkabı tabanları, terin büyük bir kısmını ayaklardan emer. Düzenli olarak tabanlık çıkarılmalı, nemli bir bezle silinmeli ve doğal olarak kurumaya bırakılmalıdır. Tabanlık uzun süre dayanır, ancak kötü kokuların birikmesini önlemek için düzenli olarak temizlenmelidir.

Temizlik
Eşit miktarda damıtılmış su ve sirkeyi karıştırın ve içine bir sünger ıslatın. Koyun derisinin altından başlayarak ayakkabının içini temizleyin. Sünger düzenli olarak yıkanıp sıkılmalıdır. Temizleme işlemi tamamlandıktan sonra sirke kokusunu gidermek için süngeri suyla yıkayın ve silin. UGG Botlar Nasıl Temizlenir?

Koku Önleme
Eşit miktarda karbonat tozu ve mısır ununu birleştirin ve botların içine serpin. Birer çorba kaşığı yeterli olacaktır. Karışımı gece boyunca botlarda bırakın ve fazla tozu dökün.

Çamaşır makinesi
Ugg botları kesinlikle çamaşır makinesine koymayın. Ugg botların koyun derisi astarını mahveder. Ugg botlarınızın dış mekanda düzenli olarak havalandırılması, kötü kokuların birikmesini önlemenin en iyi yoludur. Ugg Botları Giymenin Tehlikeleri


Paylaş.

About Author

Comments are closed.