Marker Tırnaklarınızdan Nasıl Çıkarılır?

0

Marker lekesini tırnaklardan çıkarmak için birkaç farklı yöntem mevcuttur. Mürekkep tırnaklara yerleştiğinde, sabun ve su her zaman lekeleri çıkarmaz. Bununla birlikte, yaygın ev eşyaları, ultraviyole kaleminin geride bıraktığı lekeleri ortadan kaldırabilir. Çözümler, diş macunu, saç spreyi, güneş kremi ve oje sökücü bunlardan bazıları.

Tırnak üzerinde jel olmayan diş macunu sıkın. Diş macununu bir bulaşık bezi ile tırnağa sürtün. İki ila üç dakika bekleyin, ardından ılık suyla durulayın. Kalıcı Marker Lekesi Farklı Yerlerden Nasıl Çıkarılır?

El temizleyici jeli tırnağa uygulayın. Jeli tırnağı masaj yapın. Ilık suyla durulayın. Ultraviyole marker lekesi gidene kadar tekrarlayın.

Saç spreyi, güneş koruyucu sprey veya böcek kovucuyu tırnağınıza sıkın. Spreyi iki ila üç dakika bekletin. Tırnağı nemli bir bezle silin.

Bir pamuk topunu oje sökücüye veya ovalama alkolüne batırın. Pamuk topunu mürekkep lekeli tırnağa uygulayın. Leke kaybolana kadar tekrar uygulayın. WD-40’ın Ne Kadar Çok Yönlü Olduğunu Biliyor Musunuz?


Share.

About Author

Comments are closed.