Pamuklu Temizleme Çubuklarını Kullanabileceğiniz 8 Farklı Alan

0

Kulaklarınızı veya burnunuzu temizlemek için banyoda bir kutu pamuklu çubuk varsa o zaman bu yazı tam size göre! Pamuklu çubuklar başka birçok şey için kullanılabilir. Ve çoğunlukla bazı ev işlerini kastediyoruz.

1. Kremlerin temiz tutulması
Parmağınızı bir (günlük) krem ​​kavanoza batırdığınızda, bakteri ürüne girer. Bakım ürünlerinizi temiz tutmak için ihtiyacınız olan miktarı çıkarmak için pamuklu bir bez kullanabilirsiniz. Kulak İçini “Pamuklu Çubukla” Temizlemeyin

2. Elektronik temizliği
Her gün birçok elektronik cihaz kullanıyoruz, ancak nadiren düzgün bir şekilde temizlemeyi düşünüyoruz. Zaman içinde bu elektronik cihazlara birçok bakteri bulaştırabilir. Telefonların, tabletlerin ve dizüstü bilgisayarların köşelerini ve deliklerini temizlemek için bir alkole batırılmış pamuklu çubuk veya başka bir temizlik ürünü kullanın. Ayrıca klavyenizdeki tuşların arasındaki boşlukları temizlemek için de kullanışlıdır.

3. Araba içini Temizleyin
Nemli bir pamuklu çubuk, aracın içindeki ulaşılması zor alanlardaki tozu ve kiri gidermenizi sağlar. Kapı kollarını, cam kollarını, havalandırma deliklerini ve vites kolunu düşünün.Antibakteriyel İlk Yardım Merhemi

4. Saç kurutucularındaki kir ve toz
Bir saç kurutma makinesinin arkasındaki veya yanındaki kir yangına neden olabilir. Bu nedenle, her seferinde saç kurutma makinenizin arkasındaki filtreyi temizlemek önemlidir. Bu, ulaşılması zor alanlara ulaşmak için saç kurutma makinenizin arkasındaki havalandırma açıklığını nemli bir pamuklu çubukla temizleyin.

5. Hızlı boya düzeltmeleri
Evde hızlı boya düzeltmeleri için pahalı boya fırçaları veya rulolar almanıza gerek yok! Bir pamuklu çubuğu boyaya batırın ve küçük aşınma izlerini, soyulmuş boyaları ve duvarlardaki diğer düzensizlikleri örtmek için kullanın. Ekranınızda Küçük Çizikleri Gidermenin Yöntemi

6. Fermuarın kilidini açma
Pamuklu bir bezi az miktarda dudak balsamına, vazeline veya yemeklik yağa batırın ve sıkışmış bir fermuarın etrafına silin. Yağlı madde fermuarı yağlar ve açılmasına yardımcı olur.

7. Mücevher parlatma
Pamuklu çubuklar, mücevherlerinizi temizlemek için harika bir araçtır. Sadece pamuklu çubuğa bir mücevher temizleme solüsyonu ekleyin ve yüzükleri, küpeleri, ayrıca kolye ve broşların köşelerini ve deliklerini temizlemek için kullanın.

8. Tebeşir işaretleri
Kara tahta kullanıyorsanız temiz, profesyonel görünümlü bir yüzey için lekeleri silmek için sadece bir çift pamuklu çubuk kullanabilirsiniz.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.