Polyester Pantolonların Vücudunuza Yapışmasını Nasıl Önlersiniz?

0

Polyester pantolonlar iyi görünebilir ve bakımı kolay olabilir, ancak vücudunuza yapıştıklarında can sıkıcı ve utanç verici olabilir. Pantolon, statik olduğu için bacaklarınıza yapışır, bu da hava kuruduğunda artar. Neyse ki, polyester pantolonunuzu vücudunuzdan ayırmadan sürekli olarak bütün gün dolaşmak zorunda kalmazsınız. Pantolonun cildinize sıkıca sarılıp akmasını önleyebilirsiniz.

Nasıl Yapılır?
Pantolonu giymeden önce iyice yıkayın. Statik tutunmayı engellemek için yıkamada yumuşatıcı ve kurutucudaki kurutucu kağıdı kullanın. Giysileri statik elektrikten kurtarmanın yolları

Pantolonu giymeden önce bacaklarınıza losyon sürün. Bu kuruluğu uzak tutar ve pantolonun bacaklarınıza yapışmasını önler.

Bir sprey şişesini üç parça ılık su ve bir parça yumuşatıcı ile doldurun. Şişeyi çalkalayın, daha sonra giymeden önce veya giyerken polyester pantolonunuzu çözeltiyi hafifçe sıkın, pantolonun yapışmasını önlemek için yardımcı olun.

Düz veya metal bir askı askıya düz olacak şekilde asın. Pantolonunuzun sarılmasına neden olan elektrik yükünden kurtulmak için cildinizle pantolonun arasındaki askıyı kaydırın.

Pantolonları giymeden önce iç ve dış bacaklarına bir kurutma kağıdı sürtün. Bu onların vücudunuza yapışmasını önlemenin başka bir yoludur.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.