Porselen Lavabodan Siyah Lekeler Nasıl Çıkarılır?

0

Porselen lavabodan siyah izleri çıkarmak için, lavaboyu bulaşık deterjanı ve suyla ovalayarak temizleyin. Sonra lavaboya bir çamaşır suyu çözeltisi veya temizleme ürünü püskürtün, çözeltinin beklemesini sağlayın ve lavaboyu tekrar süngerle ovalayın. Sert lekelerde aseton kullanın. Lavaboyu Kimyasal Madde Kullanmadan Temizlemenin Yolu

Malzemeleri toplayın
Proje için gerekli malzemeleri toplayın: sert bir sünger, ılık su, bulaşık deterjanı, sprey şişesinde beyazlatıcı, aseton ve kağıt havlular.

Lavaboyu bulaşık deterjanı ile temizleyin ve durulayın
Lavabonun içini bulaşık deterjanı kullanarak ve bir bardak ılık su ile silin. Güçlü darbeler kullanın ve baskı uygulayın. Lavaboyu iyice fırçalandıktan sonra durulayın ve kurumaya bırakın. Klozet Ve Lavabodaki Kırık ve Çatlaklar Nasıl Onarılır?

Ağartıcı solüsyonunu spreyleyin
Çamaşır suyu ile lavabonun içini cömertçe püskürtün ve 5 dakika bekleyin. Bekledikten sonra, lavaboya yeniden püskürtün ve süngerin pürüzlü tarafı ile temizleyin. Porselen lavaboyu temizlemek için metal bir ped kullanmamaya dikkat edin, çünkü çizebilir. Temizlendikten sonra lavaboyu durulayın. Lavabo temiz ve lekeler çıkmışsa burada durabilirsiniz; değilse, bir sonraki adıma geçin.

Aseton ile lekeleri giderin
Kalan siyah lekeleri aseton ve sert bir süngerle ovalayın ve kalan lekeleri giderin. Sararan Lavabo Nasıl Temizlenir?


Paylaş.

About Author

Comments are closed.