Basit, Tamamen Doğal Klozet Temizleyici Tarifi

0

Tuvaleti temizleyen, doğal, basit ancak etkili bir klozet temizleyicisi tarifi vereceğiz.

Kendi temizlik ürünlerinizi yapma konusunda herhangi bir deneyiminiz varsa, evinizde beyaz sirke de vardır. Bakteri öldürmeye ve kokuları yok etmeye yardımcı olur. Sonra klozetinizi beyazlatmaya ve birikmiş olabilecek pis halkaları çözmeye yardımcı olan boraks var. Son olarak süper temizlik gücü bulunan limon esansiyel yağı. . Limon yağı, mineral tortularını ve sert suyu ayırmak için mükemmel olan sitrik asit içerir. Ayrıca, çok taze ve temiz kokuyor! Tuvaleti temizlerken unuttuğumuz bölümler

Gerekli Malzemeler:
1 su bardağı beyaz sirke
1 su bardağı su
1 su bardağı boraks
20 damla limon esansiyel yağı

Yapılışı
Suyu ve sirkeyi ocak üstüne veya mikrodalgalı bir kasede kaynatın. Boraksı suya ve sirke ekleyin ve boraks tamamen eriyene kadar karışımı karıştırın. Karışımı bir kenara soğumaya bırakın. Karışım soğuduktan sonra limon esansiyel yağı ekleyin ve iyice karıştırın. Tuvalet fırçasını doğru temizliyor musunuz?

Tuvalet Temizleyicinizi Kullanma
Karışımın tamamını doğrudan klozetinize dökün. Temizleme fırçası yardımıyla karışımı klozetin içine iyice ovun. Temizleyicinin gece boyunca çalışmasına izin verin, sonra sabahleyin, tuvalet fırçanızla tekrar fırçalayın. Sifonu çekin ve temiz klozetinizi kullanmaya başlayın.


Share.

About Author

Comments are closed.