Bu Yöntem Özellikle Farelere Karşı İşe Yarıyor

0

Evinizi ne kadar temiz tutarsanız temizleyin, özellikle de sonbahar veya kış aylarında haşarattan uzak durmak her zaman mümkün değildir. Fareler özellikle bu süre zarfında evlerimizde sıcak bir yer bulmaktan hoşlanıyor.

Çok doğal olarak farelerin evimizde kalmalarını istemiyoruz. Haşerelerden kurtulmak için basit bir yöntem mi arıyorsunuz? O zaman çay poşeti yöntemi sizin işinize yarayabilir.  Fareden zehir kullanmadan kurtulmanın 7 yolu

Evinizde bir fare gördüğünüzde, daha fazlası olduğundan emin olabileceğinizi fark etmeniz önemlidir. Her şeyden önce fareler deli gibi çoğalırlar. Evinizde güzel ve rahat bir yer bulduklarında, muazzam bir fare ailesi kurmaya başlayacaklar. Henüz bir fareyi bulamadıysanız, ancak karton kutularda delikler varsa muhtemelen evinizde fareler vardır.

Çay poşeti
Evinizden fareleri uzak tutmanın en kolay yollarından biri kullanılmış bir çay poşeti kullanmaktır. Çünkü fareler kullanılmış çay poşetleri kokusundan nefret ediyor. Kullanılmış çay poşetlerini farelerin çok zaman harcadığını düşündüğünüz yerlere yerleştirin. Bu hayvan dostu yöntem ile, farelerin mesafelerini koruduğundan ve yeni bir ev aradığından emin olun.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.