Deri Olmayan Ayakkabı Nasıl Genişletilir?

0

Suni veya sentetik deriden üretilen ayakkabılar, hayvansal ürünler kullanmaktan kaçınmanıza yardımcı olabilirken, malzeme gerçek deriden daha az nefes alabilen ve bükülebilir olduğundan sorun yaratabilir. Dar sentetik ayakkabıların gerilmesi biraz çaba gerektirir.

Çorapların kalınlığına ve ayakkabılarınızın ihtiyaç duyduğu germe miktarına bağlı olarak bir ya da iki çift kalın çorap giydikten sonra ayakkabılarınızı giyin. Dar Ayakkabıyı Genişletmenin Kolay Yolu

Saç kurutma makinenizi sıcak konuma getirin ve ayaklarınızı esnetip uzatırken birkaç dakika boyunca ayakkabılarınızı ısıtın. Ayakkabının gevşemesine yardımcı olacak gergiler arasında parmak uçlarınızda durmak, çömelmek vardır. Ellerinizi bir duvara yaslamak ve ayağınızı topuk yere indirirken vücudunuzu öne doğru eğmek.

Daha fazla germek için sıcak ayakkabılarla dolaşın ve koşun.

Ayakkabıları test etmek için kalın çorapları normal çoraplarınızla değiştirin. Ayakkabılar hala sıkıysa, saç kurutma makinesini ve gergilerinizi ayakkabıların özellikle dar alanlarına odaklayarak işlemi tekrarlayın. Kuru veya Sert Deri Ayakkabı Nasıl Yumuşatılır?


Paylaş.

About Author

Comments are closed.