Eski Yastık Kılıflarını Değerlendirebileceğiz 3 Akıllı Yol

0

Yastık kılıflarınızı, ister artık tarzınız olmadığı için, ister eskidiği, rengi solduğu için olsun değiştirmek istediğinizde onları atmayın! Eski yastık kılıflarınızı evinizde farklı kullanımlar için değerlendirin.

Eski yastık kılıflarınızı nerelerde değerlendirebilirsiniz? İşte size 3 akıllıca fikir!

Saklama kılıfı yapın
Çarşaf, havlu ya da kıyafetlerinizi uzun süre kullanmadan bir yere kaldıracaksınız tozlanmamaları için onları eski yastık kılıflarının içine koyun ve kaldırın. Hem eski yastık kılıflarınızı değerlendirmiş hem de temiz çamaşırlarınızı kirlenmeden saklayabilirsiniz.

Kirli torbası yapın
Kirli çamaşır torbanız yoksa, eski yastık kılıflarınızdan kirli torbası yapabilirsiniz. Ayrıca, beyazlar, renkliler, hemen yıkanması gereken spor kıyafetler gibi farklı farklı kirli torbaları hazırlayabilirsiniz. Yastık kılıfının dikişsiz tarafına torbayı büzmek için, çengelli iğne ile bir ip geçirmeniz yeterli.

Giysi kılıfı yapın
Giysilerinizi dolaba asarken, hem kokulardan hem de tozdan korumak için eski yastık kılıflarınızı giysi kılıfına dönüştürebilirsiniz. Askıyı geçirebilmek için, yastık kılıfının dikişli tarafının tam ortasından küçük bir delik açmanız, yastık kılıfını giysi kılıfına çevirmek için yeterli olacaktır.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.