Yatak Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

0

Türkiye’nin 1 numaralı yatak sistemleri üreticisi Yataş Bedding tarafından üretilen modeller, farklı tasarım ve fonksiyonel özellikleri ile huzurlu uykular vadediyor. Vücut yapınıza uygun ve en ideal uyku pozisyonunuza göre ayrıcalıklı özelliklerle tasarlanmış modelleri, tek kişilik ve çift kişilik yatakların yanı sıra, bebek yatakları ve yatak başlıkları gibi birçok farklı ürün seçeneği ile satışa sunuluyor. Şık ve konforlu seçenekleri, üstün yay ve sünger sistemleri ile tasarlanıyor. Visco özellikli lateks yatak modellerinin ayrıca tüm çift kişilik modellerde kullanılmaya elverişli Visco yatak pedleri de rahatlığı ile dikkat çekiyor.

Omurganızı Destekleyen Yay Teknolojileri ile Tasarlandı

Tüm yatak sistemleri insan vücudunun omurga yapısını destekleyen yay teknolojileri ile tasarlanıyor. Yataş’ın efsanevi DHT çift tavlanmış yay sistemleri ile donatılan modelleri, ortopedik yapısıyla konforlu ve rahat bir uyku deneyimi sunuyor. Çift tavlanmış çelik yaylar, aynı zamanda yatak modellerine uzun ömürlü bir kullanım avantajı kazandırıyor. Jakarlı yüzey dokuma kumaşı, hem ürünün görseline hem de yumuşacık dokusuyla uyku kalitenize katkıda bulunuyor. Yüksek mukavemetli DHT yay sistemlerine sahip modeller, dayanıklılığını ve ideal yüksekliğini yıllar boyunca korumayı başarıyor. Ürünlerin çift taraflı kullanım özelliği sayesinde, mevsimlik ihtiyaçlar doğrultusunda yazlık ve kışlık olarak yüzey tercihi yapılabiliyor. Daha fazla yumuşaklık ve daha fazla konfor isteyen kullanıcılar için tasarlanmış Visco yatak modelleri, açık hücre teknolojili ve vücudunuzun ergonomisini hafızasında tutan akıllı sünger sistemi ile kesintisiz ve huzurlu bir uyku konforu sağlıyor.

Yataş Yatak Modelleri ile En Konforlu Uykuyu Seçin!

Çift kişilik yatak modelleri arasında eşlerin en çok tercih ettiği ürünlerin başında, free-zone teknolojisine sahip tasarımlar geliyor. Eşlerin birbirlerinin dönüş hareketlerinden etkilenmeden kesintisiz bir uyku deneyimi yaşamasını sağlayan free-zone sistemi, Yataş’ın Feran-Ice ısı sistemi sayesinde uykuyu daha konforlu hale getiriyor. Bireysel ısı ihtiyacınızı vücut sıcaklığınıza göre dengeleyen Feran-Ice sistemi, çift kişilik yatak modellerine benzersiz bir rahatlık sağlıyor. İç ve kenar destek süngerleri sayesinde, yatağa geniş yüzeyde mukavemet desteği sağlayan tasarım aynı zamanda kesintisiz bir uykuya da katkı sağlıyor. Full ortopedik tasarıma sahip Yataş yataklar, markaya özel Sanitized teknolojisi ile kendini daima temiz tutabilen özel bir teknolojiye sahip. Kötü kokulara son veren bu özel tasarım özelliği, yatağınızın dayanıklılığını arttırarak daha uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunuyor.

Yataş ile Hem Bebek Odaları, Hem de Genç Odaları Çok Şık!

 Ergonomik tasarımları ile hem yetişkinlere hem de bebeklere sağlıklı ve rahat bir uyku vadeden Yataş Bedding, güvenli ve konforlu yay sistemleri, yumuşacık jakarlı dış yüzey dokuması ile kesintisiz gece uykusu sağlıyor. Annelerin ve bebeklerin konforunu ön planda tutan Yataş bebek yatakları, yumuşacık sünger sistemi ve kenar bariyerleri ile dayanıklı ve sağlıklı bir kullanım imkânı sağlıyor. Genç odaları için tasarlanmış tek kişilik yatak modelleri, bazalı ve yaylı seçenekleri ile dikkat çekiyor. Vücut yapısına uygun olarak akıllı yay ve sünger sistemleri ile donatılan Yataş tek kişilik yatak modelleri, dinlenmiş bir uykuyla güne hazır hissetmeniz için tasarlanıyor. Tek kişilik ve çift kişilik yatak çeşitleri için tasarlanmış birbirinden şık ve modern yatak başlığı modelleri, odanızın ambiansına benzersiz bir zarafet kazandırıyor. Hem fonksiyonel hem de estetik özelliklerle tasarlanan Yataş Bedding modelleri, bazalı ürünlerde ortalıktaki dağınıklığı tamamen içerisine toplayabilme özelliği ile avantajlı bir kullanım imkânı sunuyor.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.