Zor Lekelerde Bulaşık Parlatıcısı Mucizesi

0

Özellikle açık renk halılara dökülen yemek, çay, kahve lekeleri kolay çıkmaz. Hele hemen müdahale etmezseniz, leke iyice halıya yerleşir. Kimyasal temizlik ürünleri ise her zaman kesin sonuç vermez. İşte böyle durumlarda kurtarıcınız bulaşık makinesi parlatıcısı olacaktır.

Son yıllarda doğal yaşam için bulaşık makinesinde sirke kullanmak ne kadar sağlıklı bir seçenek ise, bulaşık parlatıcısını da zor, çıkmayan lekeler için kullanmak da o kadar yaratıcı bir fikir. Çikolata lekesi nasıl çıkarılır?

Bulaşık makinesi parlatıcısı harika bir leke çıkarıdır. Yalnızca halılarda değil mobilya ve kıyafetlerdeki lekeler için de kurtarıcıdır.

Halıya dökülen çay, yağlı ve salçalı yemek, beyaz gömleğe bulaşan mürekkep lekesi, banyo halısı üzerindeki saç boyası gibi ne tür leke olursa olsun, bulaşık makinesi parlatıcısı imdadınıza yetişecektir. Bulaşık makinesi doğal yollardan nasıl temizlenir?

Bulaşık makinesi parlatıcısı ile neleri temizleyebilirsiniz?

– Halıdaki her türlü lekeyi temizleyebilirsiniz.
– Kıyafetlerdeki çıkmayan lekeler için kullanabilirsiniz.
– Tül ve perdeleri yıkarken deterjan gözüne ilave edebilirsiniz.
– Her türlü taze lekeyi çıkarır. Damlayan yağ lekelerini çıkarmanın kolay yolu

Burada dikkat edilmesi gereken husus, leke oluştuktan hemen sonra anında müdahale etmektir. Lekenin üzerine bulaşık makinesi parlatıcısını sıkın ve ıslak temiz bir bezle ovarak lekeyi çıkarın.


Share.

About Author

Comments are closed.