Ruh Eşinizle Karşılaştığınız Anda Hazır Olmanız İçin Yapmanız Gerekenler

0

Hayatımız muhteşem aşkları filmlerden, kitaplar ve efsanelerden öğrenerek geçiyor. Hepimiz günün birinde karşılaşacağımız ruh eşini bekliyoruz. Doğru insanı doğru zamanda bulmak çok önemli, eğer doğru bir zamanda ruh eşinizi bulursanız efsane bir aşk yaşamanız da mümkün. Birçok ilişki kişilerin ilişkilere yeterince hazır olmaması nedeniyle biter. Ruh eşinizi bulduğunuz zaman bu ilişkiyi en güzel şekilde yaşamak istiyorsanız, doğru kişiyi bulana kadar kendinizi ilişki için hazırlamanız gerekli. Ruh eşinizle karşılaştığınızda, onun için tam anlamıyla hazır olabilmek için kendinize katmanız gerekenler…

Kendinizi sevmeniz bir ilişkiye hazır olmanız için çok önemlidir. Mutlaka, sizi başkalarından daha özel kılan bir yönünüz vardır. Kendinizi sevmediğiniz zaman, bir başkasının sizi sevmesini de beklemez ve doğru insanı ıskalarsınız.

Kendinize zaman ayırmayı asla ihmal etmeyin. Kendinizi motive edecek ve yeteneklerinizi ortaya çıkaracak etkinlikler, eğlenceli hobiler bulun. Mesela günlük yazmak, şiir okumak, şarkı bestelemek gibi kendinize has etkinlikleriniz olsun. Mutluysanız doğru insanı bulmak için daha fazla doğru anınız var demektir.

Yaptıklarınızın ve hayatınızın sorumluluğunu almanız son derece önemlidir. Hatalarınız ve hayatınız ile barışık olmanız daha olgun biri olmanızı sağlar. Kararlarınızı alırken daha dikkatli olmanız ve insanlarla nasıl ilişkiler kuracağınızı belirlemeniz ancak sorumluluk alarak mümkün olacaktır.

Kendinizden emin olun, bu çok önemlidir. Bir insanın kendinden emin olması bakışları ona çevirmeye yeterlidir. Ruh eşinizin yanınızdan geçip gitmesini istemezsiniz değil mi? Kendinize güveniniz yoksa sürekli insanlardan saklanıyor ve kendinizi ortaya çıkarmıyorsanız ruh eşiniz sizden haberdar olamaz.

Olgun olmayı öğrenmeniz gerekli. Etrafınızdakileri dinleyin ve deneyimlerinden yararlanın. Biri ile hayatınızı paylaşma kararı çok önemlidir. Büyük bir olgunluk gerektiren bu karar sırasında iyi bir analizde bulunmanız son derece önemli.

Maddi ve duygusal hayatınızı dengeye sokmanız son derece önemli. Evet, para her şey demek değildir. Ancak çocuğunu okutamayan bir aile olmak, istediği kıyafeti alamayan bir eş olmak hayat içinde mutsuz olmanıza neden olur. İçsel olarak mutsuz olduğunuz zaman bir ilişkiyi yürütmeniz mümkün değildir. Bu nedenle finansal açıdan yeterlilik bir ömür geçireceğiniz kişiyle mutlu olmanızı sağlaması açısından son derece önemlidir.

İç dünyanızı analiz edin. Kendi ruhunuzu tanımadan ruh eşinizi bulmanız mümkün değildir.

Her an hazırlıklı olun çünkü hayat içindeki herhangi bir an size onu getirebilir. Bu nedenle sürekli güzel görünmeli, sürekli kendinizden emin olmalı, sürekli maddi durumunuzu dengede tutmalısınız. Kendinize önem verirseniz ve o kişinin bir gün karşınıza çıkacağını inanırsanız bütün bunları başarmak mümkün.


Paylaş.

About Author

Eğlenmeyi seven farklı yaşamlara saygı duyan ve sürekli yeni insanlar tanımayı seven biriydim. Henüz tanınmayı bekleyen koca bir dünya vardı; her santimini gezmek, yeni yemekler yemek, yeni insanlar tanımak ve yeni felsefeler öğrenmek istediğim bir hayatım vardı. Ancak bunu birilerine duyurmak bir yerden sonra daha önemli gelmeye başladı. Yazmayı ve okumayı tutkulu bir şekilde seviyordum ve artık düşüncelerimi insanlarla paylaşmak istediğimi fark ettiğimde bütün bunları yazıya dökmeye başladım… Özellikle güzel film izlemenin; insanın yaşamını yönlendirmesi konusunda büyük bir etkisi olduğunu düşünüyorum; bu güne kadar birçok film izledim ve çoğunda ben olsam ne yapardım dedim. Bir filmde başrol olmak aslında hayal değil sadece. Yazdıkça bir yerden sonra aslında bütün filmlerin bizim hayatlarımızdan esinlenilerek yazıldığını; aslında herkesin kendi filminin başrolü olduğunu gördüm… Yazmanın insanlar üzerinde huzurlu bir etki bıraktığına inanıyorum. Benim için yazının gücü kıyaslanamaz. Tıpkı bağırarak söylediklerinizin beyine emir gibi gitmesi gibi yazıda evrene yolladığınız emirler bence…

Comments are closed.