Sabahları Taze ve Bakımlı Görünmenin Yolları

0

Sabahları bir yandan e postalarınızı kontrol ederken, giyeceğiniz giysiyi aramak gerçekten insanın tüm enerjisini tüketiyor. Sabahları siz de böyle sorunlar yaşıyor ve gün içinde kendinizi tükenmiş hissediyorsanız o zaman aşağıdaki tavsiyelere kulak verin.

  1. Uyanınca su için

Gece yatarken yatağınızın başuçuna içine bir kaç damla limon damlatılmış bir bardak su koyun. Sabah uyanır uyanmaz suyunuzu için. Vücudunuzun çok daha iyi çalışmasını sağlar. Ayrıca limon, C vitamini olduğu için bağışıklık sisteminize destek verecektir.

  1. Saçınızı örerek uyuyun

Saçlarınız uzun ve sabahları şekil vermekte zorlanıyorsanız o zaman size kolay bir yol önereceğiz. Gece yatarken saçlarınızı gevşek bir şekilde örün. Sabah kalktığınızda saçlarınızda hafif bir dalga olacaktır.

  1. Duşta nemlendirici kullanın

Cildinizi nemlendirmek için vakit kaybetmeyin. Bunun için sabahları duş aldıktan hemen sonra vücudunuz ıslak iken, nemlendiriciyi sürün. Böylece nemi vücudunuza kilitlemiş olacaksınız. Ardından kurulanın ve gidin.

  1. Kuru şampuan

Eğer duşa girdiğiniz zaman örgülü saçlarınızın bozulmasını istemiyor ve ama saçlarınızın da temiz görünmesini istiyorsanız o zaman kuru şampuan kullanabilirsiniz.

  1. Ruj ve allık yeterli

Sabahları evden çıkmadan önce yüzünüzü renklendirmeniz iyi olacaktır. Bunun için çok vakit harcamanız gerekmez. Bir ruj ve allık sizin işinizi görecektir.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.