Şampuan ile Yapılacak 5 Farklı Şey

0

Lavabonun altında veya duşta endüstriyel boyutta bir şampuanınız varsa, neden saçınızı yıkamaktan başka bir şeyler için kullanmayı denemiyorsunuz? Bu beş yeni kullanımı deneyin ve muhtemelen şampuanı bir daha asla aynı şekilde görmeyeceksiniz.

Arabanızı yıkamak için kullanın
Şampuanın yağ çıkarma gücü tekerleklerinizde de iyi iş çıkarır. Bir kova suya çeyrek fincan şampuan ekleyin ve her zamanki gibi arabayı süngerle temizleyin. Çıkarılması zor katran lekeleri için doğrudan bez veya sünger üzerinde bir şampuan kullanın. Bebek Şampuanını Kullanacağınız Farklı Alanlar

Şampuan ile Hayvan Tüylerindeki Yapışkanları Çıkarın
Köpek ya da kedi sakıza, katran veya tutkal üzerine mi yapıştı? Yere az miktarda şampuan sürün ve yapışkan maddeleri tüylerin dibine doğru yavaşça yayın. Islak bir bezle durulayın.

Ayaklarınızı Şampuanla Canlandırın
Ayaklarınızın her yerine biraz şampuan sürün ve bir pamuklu çorap giyin. Uyandığınızda, ayaklarınızı pürüzsüz ve ipeksi hissedecektir.

Deri ayakkabı ve çantayı parlatmak için kullanın
Deri ayakkabılarınıza ve cüzdanlarınıza parlaklığı getirmek için çok özel yağlara ihtiyacınız yok. İşi biraz şampuan ve temiz bir bez yapacak. Aksesuarlarınızın rengini temizlemek ve geri getirmek için şampuanı daireler şekilde aşınmış alanlara sürün. Ayakkabılarınızı tuz lekelerinden de koruyacaktır. Şampuana Ekleyebileceğiniz İnanılmaz Doğal Malzemeler

Küveti ve Bataryaları Şampuanla Temizleyin
Misafirler gelmeden önce hızlı bir küvet temizliği mi yapmanız gerekiyor ? Kullanabileceğiniz en kullanışlı ürünü şampuandır. Sabun pisliğini hemen çıkarır. Krom musluklarınızı parlamak için kullanabilirsiniz.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.