Sebze Soyucu ile Yapılacak 5 Şey

0

Bir sebze soyucu çekmecede durur, ancak bu sebzeleri soymaktan daha fazla işe yarayabilir. İşte kullanışlı olmasının diğer beş yolu.

Güzel pasta süslemesi yapın
Bu pastayı yenilebilir ikramlarla süslemeye çalışıyorsanız, ince çikolata kıvrımlarını soymak ve misafirlerinizi etkilemek için sebze dilimleyici kullanın. Süzgeç ile Yapılacak 5 Şey

Dilim Peynir Şeritleri
Güzel bir peynir tabağı oluşturmaya çalışırken ve bıçakla kesebileceğinizden daha ince şeritlerde peynire ihtiyaç duyduğunuzda, mükemmel dilimi elde etmek için sebze soyucuyu kullanın.

Kalemlerinizi Keskinleştirin
Göz kaleminizi açmanız gerekiyor ama kalemtıraş yoksa endişelenmeyin, bir sebze soyucu kaleminizi bir noktaya getirmek için iyi bir iş çıkarır.

Sert Tereyağını Hızlı Yumuşatın
Tereyağınız çok sert ve oda yumuşaklığında olması gerekiyor. Tarifinizi yapmak için beklemeyin. Sert tereyağını yumuşatmanız gerektiğinde, bir sebze soyucu ile ihtiyacınız olanı kesin. Tereyağ çok hızlı bir şekilde yumuşayacaktır. Tereyağ İçin 5 Müthiş Kullanım

Kokulu Sabunları Yenileyin
Süs kokulu sabunlar banyoya harika bir koku verir ancak bir süre sonra sabunun yüzeyi kurur ve kokunun azalmasına neden olur. Kokuyu yenilemek için, yeni bir nemli ve kokulu yüzeyi ortaya çıkaran ince bir tabakayı sıyırmak için bir sebze soyucu kullanın.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.