Sevgilinizle Hafta Sonu Neler Yapabilirsiniz?

1

Hazır mevsim yaz iken gezip tozmak lazım değil mi? Eğer izin alamıyorsanız üzülmeyin, hafta sonlarını değerlendirebilirsiniz. Sevgilinizle eğlenceli, paylaşım ve aşk dolu bir tatil geçirmek ikinize de iyi gelecektir. İşte sevgilinizle yapabileceğini hafta sonu kaçamakları…

Cuma günü yola çıkıp güzel bir balon turu yapmaya ne dersiniz. Ürgüp güzel bir balon turu için oldukça uygun. Hem doğasıyla hem de sunduğu aktiviteler ile oldukça dikkat çekici. Bir erkeğe de bir kadına da iyi gelecek türden bir yer.

sevgilinizle-haftasonu-kacamagi

Her ilde görülmeye değer bir müze vardır. Hafta sonlarınızı kültürünüzü geliştirmekle geçirebilir ve ardından güzel bir yemekle süsleyebilirsiniz.

Bulunduğunuz ilde bir deniz ya da balık tutabileceğiniz herhangi bir yer varsa beraber emek harcamaya ne dersiniz? Birer olta alın ve denizin sesi eşliğinde balıkları beklemeye koyulun. Bu aktivite aynı zamanda birbiriniz ile sohbet etme imkanı sağlayacaktır. Balık tutmayı beklerken birbirinize daha çok yöneleceksiniz.

sevgilinizle-haftasonu-kacamagi2

Daha heyecanlı ve marjinal aktiviteler isterseniz, size iki alternatif sunabilirim. Biri Go Kart diyeri ise Duvar tırmanışı olacak. Neredeyse her şehirde olan Go kart artık hız tutkunu çiftlerin en büyük eğlencesi olmuş durumda.

Eğer romantik anlar yaşamak istiyorsanız, gün batarken deniz kenarında yürümek ve bir akşam pikniği ihtiyacınız olan şey demektir. Biraz şarap ve iki peynirli sandviç cumartesi gecenizi enfes kılmaya yetecektir.

sevgilinizle-haftasonu-kacamagi5

Başka değişik bir etkinlik için ise, hafta sonu uçurtma malzemeleri alın kendi uçurtmanızı yapın ve bir piknik alanında onu göklere uçurun. Bu size çocukluk anılarınızı hatırlatacak ve daha fazla paylaşım yapmanıza yardımcı olacaktır.

sevgilinizle-haftasonu-kacamagi4

Adaları gezmek en büyük, klasik ve vazgeçilmez hafta sonu etkinliğidir. Yaz döneminde denize girme imkanı da sunan adalar herkes için oldukça keyifli bir hafta sonu için idealdir.

Bisiklete binmek çiftlerin en büyük eğlencelerinden biri denebilir. Hem spor yapmanızı hem de gezmenizi sağlayan bu faaliyet sayesinde sevgilinizle uzun yollar kat edebilir ve güzel bir doğa ortamında yemek yeme imkanı bulabilirsiniz.

sevgilinizle-haftasonu-kacamagi1

Yine marjinal eğlenceler isteyenler için dalış ve sörf ya da yelkenli sporları en tatmin edici faaliyetlerden olacaktır. Eğer deniz olmayan bir yerdeyseniz yamaç paraşütü ya da uçaktan atlama gibi alternatifleri deneyebilirsiniz.

Yani eğlenmek isteyen çiftler için oldukça fazla seçenek var. Farklı aktivitelerle ilişkinize renk katabilir, bu sayede ilişkinizin heyecanı kaybetmezsiniz.


Paylaş.

About Author

Eğlenmeyi seven farklı yaşamlara saygı duyan ve sürekli yeni insanlar tanımayı seven biriydim. Henüz tanınmayı bekleyen koca bir dünya vardı; her santimini gezmek, yeni yemekler yemek, yeni insanlar tanımak ve yeni felsefeler öğrenmek istediğim bir hayatım vardı. Ancak bunu birilerine duyurmak bir yerden sonra daha önemli gelmeye başladı. Yazmayı ve okumayı tutkulu bir şekilde seviyordum ve artık düşüncelerimi insanlarla paylaşmak istediğimi fark ettiğimde bütün bunları yazıya dökmeye başladım… Özellikle güzel film izlemenin; insanın yaşamını yönlendirmesi konusunda büyük bir etkisi olduğunu düşünüyorum; bu güne kadar birçok film izledim ve çoğunda ben olsam ne yapardım dedim. Bir filmde başrol olmak aslında hayal değil sadece. Yazdıkça bir yerden sonra aslında bütün filmlerin bizim hayatlarımızdan esinlenilerek yazıldığını; aslında herkesin kendi filminin başrolü olduğunu gördüm… Yazmanın insanlar üzerinde huzurlu bir etki bıraktığına inanıyorum. Benim için yazının gücü kıyaslanamaz. Tıpkı bağırarak söylediklerinizin beyine emir gibi gitmesi gibi yazıda evrene yolladığınız emirler bence…

1 Comment

  1. Alexander on

    Yazı harika ama standartlar çok avrupai açık havada gidilecek her mekandalar ki özellikle istanbul sahillerinde mangalcı küfürbaz amcalar sıcak havaya meydan okuyan vücut ısısı 42 derece ortalamasına yaklaşmış kilolu türbanlı teyzeler keyif almanıza bir nebze engel olabilir sarabın entellektüelliği bu insanlar sebebi ile biranın imkansızlıklarına dönüşebilir istanbulda ki yaşamın koşullarına alışamayan biriyseniz bu yazıda bazı maddeler sizi zorlayabilir