Silgi İle Yapabileceğiniz 7 Akıllı Kullanım

0

Eski matematik dersi ödevinizin ötesinde düşünün ve mütevazi silgi için bu akıllı kullanımları yapabilirsiniz.

Madeni Para Koleksiyonunu Parlatmak için Silgi Kullanın
Eğer kirli bir para koleksiyonunuz varsa paraları parlatmak için bir silgi kullanın. (Bunu nadir ve değerli paralara yapmayın: Yüzey patinalarıyla birlikte değerlerini silebilirsiniz.)

Resim Çerçevesini Yastıklamak İçin Silgileri Kullanın
Ağır ayna veya resim çerçevesi hafifçe çarpıksa düzeltmek için oynarken duvarların zarar görmesini istemiyorsanız silgiyi çerçevenin alt köşelerine yapıştırın. Resim şimdi daha düz olacak ve izlerini bırakmayacak!

Etiket Kalıntısını Çıkarmak için Silgi Kullanın
Yeni satın aldığınız vazodaki etiketi, düz sabun ve su ile çıkarmak mümkün olmazsa silgi kullanabilirsiniz. Silgi etiketleri çıkarmaya yardımcı olur.

Vinil Zeminlerdeki Sürtünme İzlerini Çıkarın
Ayakkabılar bazı zeminler üzerinde izler yapabilir. Silgi ile zeminlerdeki izleri çıkarabilirsiniz.

Piyano Tuşlarınızı Temizlemek için Silgi Kullanın
İster kuyruklu piyano isterse elektronik klavye olsun, tuşların temizlenmesi toz ve parmak izlerinin giderilmesi zor olabilir. Siyah tuşların kenarlarının temizlenmesi özellikle zordur. Fildişi ve siyah tuşların arasına uyan bir silgi bulun ve temizleyin.

Pastel Boyayı Temizlemek için Silgi Kullanın
Eğer çocuğunuz boya kalemi ile çılgına döndüyse ve onun “sanatını” duvarlarınızda görürseniz temizlemek için silgi kullanabilirsiniz.

İğneleri saklamak için silgi kullanabilirsiniz
Dikiş iğnelerini tutmak için kutu en kullanışlı yer değildir. Örneğin, dökülürse ne olur? Kutudan almak da zordur. İşte Çözüm: İğneleri silgiye batırabilirsiniz. Düşmezler ve ihtiyacınız olanları almak kolaydır.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.