Silinmiş WhatsApp Mesajlarını Okuyabilirsiniz

0

WhatsApp artık onsuz yapamayacağımız ve zaman zaman yoğun şekilde kullanabileceğimiz bir uygulamadır. Mesajı kazara yanlış kişiye mi gönderdin?! Neyse ki, bir silme düğmesi var. Fakat ne yazık ki, artık hiçbir yerde de güvende değiliz, çünkü bu konuda bir yöntem bulundu.

Sil düğmesi
Yanlış mesaj mı gönderdin? Silme düğmesi en iyi arkadaşınızdır. Birisi bu işlevi sizinle birlikte kullanırsa, muhtemelen merak içinde kalırsınız. Bu silinen mesaj neyle ilgili? Benim için miydi? Ve ne dedi? Endişeye gerek yok, çözüm var. Silinen WhatsApp mesajlarını kolayca alabilir ve okuyabilirsiniz.

Nasıl çalışır?
Android kullanıcıları silinen mesajları bir uygulama üzerinden okuyabilir. Aşağıdaki video tam olarak nasıl çalıştığını açıklıyor, böylece yanlışlıkla gönderilen tüm mesajları gerçek bir FBI ajanı olarak okuyabilirsiniz. İPhone mu kullanıyor musunuz? O zaman da mümkündür, ancak önemli bir sapma ile. Telefonunuz WhatsApp mesajlarınızı standart olarak yedekler. WhatsApp’ı kaldırın, yeniden yükleyin ve sohbetleri daha önce yapılan yedekleme ile geri yükleme seçeneğini seçin. İşte yine silinen mesajlar!


Paylaş.

About Author

Comments are closed.