Tırnak Törpüsünü Farklı Kullanmanın 12 Yolu

0

Her kadının tırnak törpüsü vardır. Tırnak törpüsünü çok farklı işler için kullanabileceğinizi biliyor musunuz? Bu yazımızda tırnak törpüsü ile yapabileceğiniz şaşırtıcı işleri derledik.

1. Mükemmel uygulama için süper ince bir uç elde etmek için göz kalemi ve dudak kalemi kalemlerini hafifçe keskinleştirin! Kendinizi bir kalemtraş olmadan bulursanız, renkli kalemlerin ucunu da açabilirsiniz. Kahvenin 11 Farklı Kullanımı

2. En sevdiğiniz süveterin üzerindeki meydana gelen tüyleri almak için kullanabilirsiniz. Tüy topaklarının üzerine hafifçe bir tırnak törpüsü sürün.

3. Çok kuvvetli bir yapıştırıcı parmaklarınıza mı yapıştı? Tırnak törpüsünü kullanıp ovalayarak yapıştırıcıyı çıkarabilirsiniz.

4.. Topuklarınızdaki ölü deriyi kuruluğu, çatlakları ovarak yok etmek için kullanabilirsiniz.

5. Alet ve bıçaklardaki pasları temizleyin. Bir parça zımpara kağıdı ile başlayıp ardından daha küçük alanlara ulaşmak için bir tırnak törpüsü ile devam edebilirsiniz. Biranın Daha Önce Duymadığınız 8 Farklı Kullanımı

6. Dikmek için tohum satın aldığınızda, daha uzun ömürlü olmaları için kaplanırlar. Tohumların daha hızlı filizlenmesi ve daha fazla nemi emmeleri için tohumları ekmeden hemen önce kaplamayı tırnak törpüsü ile ovalayın!

7. Kalem silgisi çok kullanıldığından kirlenir. Silgideki siyah kirleri törpü ile ovarak temizleyebilirsiniz.

8. Herhangi bir küçük öğeyi bileylemek için kullanabilirsiniz: Dikiş makinesi iğneleri, X-acto bıçakları ve hatta cımbız! Sadece eşyayı tırnak törpüsünden birkaç kez aynı yönde çekin. Cam Temizleme Suyunun 10 Farklı Kullanımı

9. Bazı eşyalara eskitilmiş havası vermek için zımpara yerine tırnak törpüsü kullanabilirsiniz. Böylece daha ince çizikler oluşur.

10. Tornavida olarak kullanabilirsiniz. Özellikle gözlük gibi çok küçük vidaları sıkmak istediğinizde tornavida gibi kullanın.

11. Bazı şişelerin kapaklarının üzerinde plastik kapatıcılar bulunur. Bunları açmak zor olabilir. Törpü yardımıyla bu plastik kapakları kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Hayatınızı Kolaylaştıracak 9 Farklı Lastik Bant Kullanımı

12. Mektup açacağı olarak törpüyü rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Share.

About Author

Comments are closed.