Tuvaletinize Düzenli Olarak Bulaşık Deterjanı Dökün

0

Tıkanan bir tuvaletten daha sinir bozucu şeyler düşünemiyoruz. Fışkırdığınızda, su yükselir ve sesler çıkar. Tuvaletin tıkanması kirli bir iştir, ancak mümkün olduğu kadar çabuk yapılması gereken bir iştir.

Tıkanmış
İşlemi genellikle bir dalgıç kullanarak başlatırsınız, ancak bu her zaman etkili değildir. Tuvaleti dökmeniz gereken pahalı, kimyasal ürünlerin büyük hayranları değiliz. Neyse ki, muhtemelen sahip olacağınız daha kolay ve daha ucuz bir çözüm var: Bulaşık sabunu! Streç film ile tıkalı tuvaletini nasıl açarsınız?

Bulaşık sabunu
Evet, gerçekten; Bu numara için ihtiyacınız olan tek şey bulaşık sabunu ve ılık sudur. Tıkanan tuvalete bol miktarda bulaşık deterjanı dökün. Yavaş yavaş dibe batmaya başlayacağını göreceksiniz. Şimdi ılık su ekleyin (yine de kaynamayan sıcak – bu klozetinize zarar verebilir) klozet doluncaya kadar. Sabun ve suyun işini yapabilmesi için 20 ila 30 dakika bekleyin. Su tıkanma çevresinde yolunu bulacak ve yavaşça aşağı inecektir. Şimdi tuvaleti yıkayabilirsiniz ve tıkanıklık gider! Asla tuvalete atılmaması gereken 13 şey

Tuvaletiniz sık sık tıkanıyorsa o zaman bu uygulamayı haftada bir kez yapın. Böylece tıkanma sorununu çözmüş olacaksınız.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.