Tuvaletinizin Her Zaman Güzel Kokması Için

0

Tuvaletinizin her daim güzel kokmasını istiyor olabilirsiniz. Gerçekten de güzel kokan bir tuvalete girmek insanı mutlu eder. Tuvaletinizin farklı yerlerinde kokular koyarak bunu yapabilirsiniz. Ancak size Pinterest’e önerilen ve uygulayan kişilerin çok memnun kaldıkları bir yöntemi anlatacağız. Deneyebilirsiniz.

 

Öncelikle tuvaletinizin nasıl kokmasını istediğinize karar verin. Bunun için istediğiniz uçucu yağları seçin. Yapılan denemelerde vanilya, biberiye ve lavanta kokularının çok iyi sonuçlar verdiği belirtilmektedir.

 

Tuvaletinizde kullanacağınız tuvalet kağıdının iç kısmında bulunan kartonuna birkaç damla uçucu esansiyel yağlardan damlatın. Çok fazla damlatmayın tuvalet içinde çok yoğun olabilir.

 

Tuvalet kağıdı kullandıkça koku tüm odaya yayılacaktır. 24 saat sonra bile tuvalet kağıdını çevirdikçe kokunun taze olduğunu hissedeceksiniz. Eğer kokunun hafiflediğini düşünüyorsanız o zaman yeniden birkaç damla damlatabilirsiniz.

 

Bu banyonuzu güzel kokmasını sağlayan uçucu yağları dikkatli kullanmak gerekir. Özellikle hassas ciltler üzerinde temas etmesi halinde tahriş edebilir. Uçucu yağları tuvalet kağıdının karton rulosuna sürmenize rağmen, kağıdın son katlarına geçebilir. Bunun için tuvalet kağıdının son katlarını kullanmayın ki bir tahriş yaşanmasın.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.