Bandana İle Yapabileceğiniz 10 Farklı Şey

0

Bandanalar oldukça ikonik bir aksesuar! İnsanlar, onlarca yıldır hem fonksiyon hem de moda için bandana kullanıyorlar ve nedenini görmek kolay! Evinizde bandana varsa veya satın alacaksanız farklı şekillerde kullanabilirsiniz. İşte bu kullanımlar…

1. Peçete
Bandanaları kumaş peçete olarak kullanın! çok ucuz fiyatlara bandana alıp bir set hazırlayabilirsiniz. Masanızda harika görüneceklerdir. Ayrıca, bunları yemekten sonra yıkayabilir ve tekrar kullanabilirsiniz!

2. Buz Paketi
Küçük yaralanmalarda buz kullanıyorsanız, buzlukta bulunan sebze torbasını bandanaya sarararak yaranın üzerine koyabilirsiniz. Bandana’nın uygun kalınlıkta olmasından dolayı vücudunuza buzlu torbayı sararak temaz ettirebilirsiniz.

3. Hediye Paketi
Daha küçük hediyeler için bir bandana hediye paketi olarak kullanın. Süper basit ve normal eski ambalaj kağıdında sevimli bir dönüş. Ve hediye alıcınız, bandana bir kere açıldıktan sonra bandana kullanabiliyor!

4. Duvar Sanatı
Kolay ve benzersiz duvar sanatı yaratmak için bandana kullanın. Onları şekillere ayırın ve istediğiniz gibi çevçeveleyin.

5. Önlük
Önlük yapmak için bandana kullanın! İhtiyacınız olan tek şey bandana, kalın ve uzun bir şerit ve dikiş makineniz.

6. Kamera askısı
Boynunuza astığınız fotoğraf makinasının şeritleri sizi rahatsız ediyor olabilir. Bandana ile askı yaparsanız sizin rahatsız etmeyecek ve terlemenizi önleyecektir.

7. Piknik Örtüsü
Dışarıda kullanmak için mükemmel bir kolay örtü yapmak için birkaç bandanaları dikin. İsterseniz örtü olarak kullanın isterseniz piknik masa örtüsü olarak.

8. Yastıklar
Küçük yastıklar her zaman işe yarar. Elinizde bulunan bandanalar ile yastık kılıfları oluşturabilirsiniz.

9. Çelenk
Kolay bir DIY ev dekor projesi. Yuvarlak bir ahşap veya karton üzerine bandanalardan çelenk hazırlayabilirsiniz. Yılbaşında kapınızda güzel görünecektir.

10. Güneş Gözlüğü Çantası
Fonksiyonel güneş gözlüğü kılıfını yapın ! Bandana’nın yumuşak malzemesi, çantanızdayken güneş gözlüklerinin çizilmesini önlemeye yardımcı olacaktır.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.