Bebek Mendilleri İçin Büyüleyici kullanımlar

0

Bebek mendillerinin sadece bebekler için olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bebek mendillerini farklı amaçlar için kullanabilir ve çok iyi sonuçlar alabilirsiniz. İşte bu kullanımlar.

Göz makyajını çıkarma. Hassas (veya eskimeyen) bir cilt için onları biraz daha nazik kılmak için bir damla hindistancevizi yağı ekleyin.

Tuvalet kağıdı yerine. Birçok kişinin zaten tuvalet kağıdı yerine bebek mendillerini kullandığını biliyoruz. Çocukların tuvalet eğitimleri çok uygundur. Ev yapımı bebek mendili tarifi

Kendi saçınızı boyarken. Saç boyalarını alnınızdan ve boynunuzdan çıkarır. Onları hazır tutun ve lekeleri hemen silin.

Kırmızı ışıkta veya trafikte sıkışmışken aracın içini temizleme. Elinizin altında bulunan bebek mendili ile arabanızın içini silebilir ve tozları alabilirsiniz.

Sıcak yaz günlerinde tazelenin ve serinleyin. Bir torbaya koyun ve plajda veya günlük gezilerde kullanmak için soğutucunun içine koyun ya da sadece sıcak geceler için buzdolabına koyun. Islak mendilleri nerelerde kullanmamalıyız?

Evinizdeki çicek yaprakları üzerinde bulunan tozu bebek mendilleriyle alabilirsiniz.

Evinizde toz almak için paspasınız varsa bebek mendilleriyle de uyumludur. yerlerdeki tozları bebek mendilleriyle alabilirsiniz.

Bebek mendilleri kurşun kalem ve boya kalemi lekelerini birçok yüzeyden çıkarır. Cildinizden de çıkarır.

Arabanızı temizleyin. Kuş pislikleri boyalarınıza zarar verebilir, bu nedenle onları en kısa sürede aracınızdan çıkarmak önemlidir. Hızlı bir şekilde temizleyebilmeniz için arabanızda bir bebek mendil paketi bulundurun. Bebek mendilleri çocuğunuzda gıda alerjisi yapabilir

Deodorant lekeleri. Koyu giysilerden deodorant lekelerinden kurtulun. Bu bir cankurtaran!

Evcil hayvanlarınızı silin. Arabaya binmeden önce, parkta oynadıktan sonra köpeğinizin patilerini silebilirsiniz.

Evcil hayvanlarınızın tüylerini toplayın. Tüylü evcil hayvanlara, aşırı kılları temizlemek ve mobilya ve kilimlerden uzak tutmak için bir bebek mendili ile günlük bir ovalama yapın. Çantanız için doğal mendiller yapın

Saçınızdaki statik elektriği alır. Saçınızda elektrik varsa bebek mendili ile hafifçe ovun. Tüm elektriklenmeyi alacaktır.

Ahşap yüzeyleri (masalar, süpürgelikler, dolaplar, vb.) Temizleyin

Deriyi parlatın. Deri ayakkabılar, ceketler ve çantalar, hızlı bir bebek silme ovma sonrasında ışıldayacak! Ayrıca beyaz spor ayakkabıları yeni gibi görünür ve ayakkabılarda hiçbir iz bırakmaz.


Share.

About Author

Comments are closed.