Cam Bardaklara Renkli Dokunuş

2

Evdeki sıradan cam bardaklarınızı kolay bir yöntemle gönlünüzce renklendirerek yaratıcı bir hale getirebilirsiniz. Cam bardaklarınızın görüntüsünden sıkıldıysanız bu “kendin yap” projesini mutlaka uygulayın, herkes size bardaklarınızı nerden aldığınızı soracak. Siz de dilerseniz Zara Home, dilerseniz Laura Ashley’den aldım bile diyebilirsiniz. 🙂 Şakayı bir yana bırakıp, nasıl yapacağınıza geçelim.

1

İhtiyacınız olan dilediğiniz renklerde enamel boya, kulak çubuğu ve cam bardaklar

2

Cam bardaklarının alt kısımlarına, kulak çubuğu ile dilediğiniz renklerde noktalar koyunuz.

3

İlk katı attıktan sonra kurumasını bekleyiniz, sonra dilediğiniz farklı renklerde ikinci kat noktalarınızı kyabilirsiniz.

4

Renklendirme işlemi bitince 150 derece fırında 30 dakika tutunuz. İşte yepyeni tasarım bardaklarınız kullanıma hazır! Güle güle kullanın.

5

 

 


Paylaş.

About Author

Eğlenmeyi seven farklı yaşamlara saygı duyan ve sürekli yeni insanlar tanımayı seven biriydim. Henüz tanınmayı bekleyen koca bir dünya vardı; her santimini gezmek, yeni yemekler yemek, yeni insanlar tanımak ve yeni felsefeler öğrenmek istediğim bir hayatım vardı. Ancak bunu birilerine duyurmak bir yerden sonra daha önemli gelmeye başladı. Yazmayı ve okumayı tutkulu bir şekilde seviyordum ve artık düşüncelerimi insanlarla paylaşmak istediğimi fark ettiğimde bütün bunları yazıya dökmeye başladım… Özellikle güzel film izlemenin; insanın yaşamını yönlendirmesi konusunda büyük bir etkisi olduğunu düşünüyorum; bu güne kadar birçok film izledim ve çoğunda ben olsam ne yapardım dedim. Bir filmde başrol olmak aslında hayal değil sadece. Yazdıkça bir yerden sonra aslında bütün filmlerin bizim hayatlarımızdan esinlenilerek yazıldığını; aslında herkesin kendi filminin başrolü olduğunu gördüm… Yazmanın insanlar üzerinde huzurlu bir etki bıraktığına inanıyorum. Benim için yazının gücü kıyaslanamaz. Tıpkı bağırarak söylediklerinizin beyine emir gibi gitmesi gibi yazıda evrene yolladığınız emirler bence…

2 Comments