Çok Dar Alanları Elektrik Süpürgesiyle Temizleme Yöntemi

0

Elektrik süpürgeleri hanımların ayrılmaz bir parçasıdır. Ev işlerin büyük kolaylık sağlar. Ancak elektrik süpürgelerinin aparatları bazı dar alarlara girmez ve bu yerlerin süpürülmesi zor olur. Size bu konuda çok parlak ve kullanışlı bir yöntem önereceğiz.

Elektrik süpürgesinin hortum ucuna tuvalet kadığı veya havlu kağıdı rulosunu takabilirsiniz. Her iki rulo da elektrik süpürgesinin hortumuna uyar. Ruloyu taktıktan sonra rulonun diğer ucunu hangi incelikte istiyorsanız ezin. Elektrik süpürgesiyle süpürürken evinizin güzel kokmasını sağlayın

Artık süpürmeye hazırsınız. Peki bu şekilde nereleri temizleyebilirsiniz?

1. Pencere Araları
Yassılaştırılmış boru, kir ve tozu emmek için cam çerçevesinin en dar kısımlarına bile sığabilir.

2. Çekmeceler
Çekmeceler toz, kir, saç vb. İle hızlıca doldurulabilir ve karton tüp her şeyin hızlı bir şekilde temizlenmesini kolaylaştırır!

3. Aracınızın Merkez Konsolu
İnce açıklık, vites değiştirmede, bardak tutucularda ve diğer köşe ve dar alanlarda biriken tüm kiri temizlemeyi kolaylaştırır.

4. Delikler
Evdeki her türlü delikten toz ve kiri temizlemek için DIY karton ruloyu kullanın. Taban havalandırmaları, egzoz fanları ve hatta arabanızdaki havalandırma delikleri için mükemmeldir! Elektrik süpürgesiyle asla çekilmemesi gereken 12 şey

5. Süpürgelikler
Bu açıklık aracı aynı zamanda süpürgeliklerde biriken tozu almak için de mükemmeldir! Elektrik süpürgesiyle toz almaya çalışmak duvarları çizebilir.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.