Ekmek Poşeti Klipslerini Atmayın!

0

Marketten aldığınız ekmeklerin poşetlerini bağlamak için kullanılan klipsleri hemen atıyorsanız, bir daha düşünün. Başka bir işe yaramaz diye düşündüğünüz o küçük klipsler evde çok işinize yarayabilir.

Bant işaretleyici
Kullandığınız bandın ucunu daha sonra bulmakta zorluk çekiyorsanız, klipsler size yardım eder. Bandı kullandıktan sonra, ucuna klipsi geçirin. Artık ne zaman ihtiyacınız olursa kolaylıkla bandın ucunu bulup kullanabilirsiniz.

Kitap ayracı
Okuduğunuz kitapta kaldığınız yerden devam etmek için kitap ayraçları vazgeçilmezdir. Kitap ayracınız yoksa, mutlaka evde bir ekmek poşeti klipsi vardır. Kitabın kaldığınız sayfasına hemen bir klips iliştirin.

Kulaklık toplayıcı
Kulaklığınızın kablosu sürekli birbirine dolanıyor, açmakta zorluk çekiyorsanız, yine klips kullanarak bir daha kablo karmaşasıyla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Kulaklığınızı düzgün bir şekilde sarın ve klipsle sabitleyin.

Fişleri etiketleme
Teknolojinin gelişmesiyle evde çok sayıda elektronik cihaz ve her birinin de ayrı ayrı fişleri vardır. Zamanla hangi fişin hangi cihaza ait olduğunu bulmak biraz zor olabilir. Bu problemi ekmek poşeti klipsleri ile çözebilirsiniz. Klipsleri etiket olarak kullanın ve fişlere takın.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.