Eski Kotlarınızı Yeniden Değerlendirin

0

Kot pantolonları çok severiz, her gün giyeriz. Pantolon vücudumuzu çok güzel gösterdiğini düşünürüz ve hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri olur. Ancak ne kadar seversek sevelim, ne kadar özenle bakarsak bakalım, kot pantolonunuz bir gün eskiyecektir.

Özellikle çok aşınan diz, paça ve bacak arası bölgelerinden bir gün yırtılmalar başlar. Eğer kotunuzu atmak istemiyor, yeniden değerlendirmek istiyorsanız, yırtılan bölgelere farklı kumaşlarla yamalar yaparak, kot pantolonunuza farklı bir hava katabilirsiniz.

Eğer, kot pantolonunuzdan vazgeçmeye hazırsanız, o zaman önümüz yaz olduğu için, şort olarak kesebilirsiniz. Eski kot pantolonunuzu şort olarak kullanmak bilinen yöntem. Ama kotunuzdan yapacağınız şortu çok şık hale getirebilirsiniz. Klasik bir kot şort olmasını istemiyorsanız, arka  cep kısımlarını veya ön tarafta bir cep bölümünü, elinizde bulunan bir dantel parçasını dikebilirsiniz. Kot şortunuza çok farklı bir hava katacaktır. Dantel yerine daha farklı kumaşlarda kullanabilirsiniz. Lame ve dore renklerindeki kumaşlar, kot şortlarınızı gece bir davete de giderken, giyebileceğiniz bir havaya getirir.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.