Evdeki Kabloları Kamufle Etmenin Yolları

0

Evlerimizdeki elektronik eşyalar artıkça her taraftan kablolar çıkar hale geldi. Kablolar hem çirkin görünüyor hem de evleri dağınık olarak gösteriyor. Kabloların yanısıra kullanılan uzatma kabloları da eklenince ortaya gerçekten çok çirkin görüntüler çıkıyor.

Kabloların çirkin görüntüsü yok etmek için zaman zaman kablo tünelleri kullanabilirsiniz. Ama kullandığınız kablo uzatma kablosuna takılı ise bu kötü görüntüyü yok etmenin bir yolu yok gibi duruyor. Biz sizlere kabloları ve uzatma kablolarının çirkin görüntüsü yok etmek için bazı alternatifler sunacağız. İstediğiniz  birini kullanarak evinizdeki kötü görüntülerden kurtarabilirsiniz.

11. Kablolara halat görüntüsü verin

Bunun için yapmanız gereken çuval görünümlü jute halat ile bir tutkal tabancası edinmeniz. Özellikle uzatma kablosuna bu uygulamayı yapabilirsiniz. Böylece evin neresinde kullanırsanız kullanın görünümü rahatsız etmeyecektir. Uzatma kablosunun üzerine tutkal tabancasıyla tutkal sürerek, jute halat çok sık bir şekilde sarın.

2.Uzatma kablosuna renkli bir efekt eklemek isterseniz bu önerimiz tam size göre olabilir.2 Washi bant satın almanız yeterli. Kablonuzun renklerinin nasıl olmasını istiyorsanız o renklerde bant satın alın ve kablonuzu bu bantlarla renklendirin. Washi bantları kendinden yapışkanlı olduğu için başka bir malzemeye ihtiyacınız olmayacak.

3. Çok fazla uzatma kablosu kullanıyorsanız o zaman bu öneri sizin için uygun olabilir.

3

En az üç uzatma kablosu kullanılan evlerde yapılacak örgü şeklindeki kablo kamuflesi çok dekoratif duruyor. kabloları plastik bir kaplama içine koyun. Sonra kaplamayı yünlerle kapatın ve son aşamada üç kabloyu gevşek bir şekilde örün.

 

Örgülü uzatma kablosunun detayını okumak için tıklayın.

 


Paylaş.

About Author

Comments are closed.