İlginç Ayakkabı Depolama Fikirleri

0

Ayakkabı, birçok kadın vazgeçilmez bir tutkudur. Gördüğünüz, beğendiğiniz ayakkabı almadan duramazsınız. Sonra bir bakarsınız ki evinizde ayakkabıları koyacak alan kalmamış. Eğer siz de ayakkabı tutkunuysanız ve ayakkabılarınız için yer bulamıyorsanız size birkaç ilginç önerimiz olacak.

Merdiven basamakları

1

Evinizde merdiven varsa bu alanı değerlendirebilirsiniz. Böylece hem basamakları daha işlevsel olarak kullanabilir, hem de ayakkabılarınız için alan yaratmış olursunuz.

Yatak altı

2

bu fikir tabi yağanızın bazalı değilse uygulanabilir. Hem yatak altını değerlendirmiş olursunuz hem de her zaman görüneceği için ayakkabılarınız sürekli olarak düzenli durur.

Duvar Rafları

3

Odanızda butik havası yaratacak raflar ayakkabılarınıza yer bulamama derdini de ortadan kaldıracak. Tabi ayakkabılarınız her zaman düzenli durması gerekiyor. Aksi halde odaya dağınık hava verebilir.

Perde arkası

4

Ayakkabılarınız duvarda dursun istiyor ama görünmesini istemiyorsanız o zaman bu alanı perde ile kapatabilirsiniz. İhtiyacınız olan bir perde ve ayakkabı askısı.

Merdiven

5

Eski bir merdiven de ayakkabılarınızı depolamanız için işe yarayabilir.

Ayakkabı dolabı

3

Ayakkabılarınızı ortadan kaldırmanın bir başka yolu da kullanışlı ayakkabı dolabı. Dolabın üzerini de istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

6


Share.

About Author

Comments are closed.