Kağıt Tabak Kullanımının 10 Yaratıcı Yolu

0

Kağıt tabaklar, yaz akşam toplantılarımızda, partilerimizde ve yemek programlarımızda yardımcı bir elemandır. Büyük partilerde evdeki tabaklar yetişmeyince kağıt tabaklara başvururuz. Peki evinizde bulunan kağıt tabakları başka hangi işler için kullanabilirsiniz?

1. Faraş olarak kullanın
Bir kâğıt tabağı yarıya kadar kesin ve faraş gibi kullanın.

2. Ambalaj Yardımcısı
Taşırken kağıt tabaklar çok yardımcı olabilir! Yemek tabağınızın, çanakların, tavaların ve diğer tabakların her birinin arasına kağıt tabak yerleştirin. Çizilmelere engel olursunuz.

3. El mikseri kapağı
El mikserinizi bir sonraki kullanışınızda sıçramayı önlemek için bir kağıt tabak kullanın. Sadece tabağınızın ortasını delin ve mikserinize takın. Bu kolay modifikasyon, ıslak malzemelerin kaseden dışarı sıçramasını engeller.

4. Boya tabağı
Resim yaparken veya duvarları boyarken, kutudan boyanın yere akmasını önlemek için altına kağıt tabak koyun.

5. Mikrodalganız kirlenmesi
El mikserinize ek olarak, mikrodalga fırınınızı korumak için de kağıt tabak kullanabilirsiniz. ısıtmak istediğiniz kasenin üzerine kağıt tabak koyun. ısınma sırasında sıçramaları önlemiş olursunuz.

6. Hediye Sepeti
Kağıt tabaklardan çok güzel sepetler yapabilirsiniz.

7. Ping Pong raketleri
Ping pong raketleri yapmak için birkaç kağıt tabak kullanın. Hafif ve güzeller.

8. Halka Atış Oyun
İşte iki kat eğlenceli olan bir proje. Çocuklarla yapabileceğiniz eğlenceli bir zanaat ve bu da bir oyun! Birkaç kağıt tabakasını halkalara ayırın ve eğlenceli bir halka atışı oyunu için kullanın .

9. Duvar çantası
Bu kağıt tabakları küçük dokunuşlarla duvar çantası haline getirebilir, çocuğunuzun odasında kalemleri koyması için kullanabilirsiniz.

10. Karpuz Çanta
Eğlenceli ve muhteşem bir karpuz çantası yapabilirsiniz. Özellikle küçük bir kızınız varsa çantayı çok sevecektir.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.