Talk İçeren Ürünlere Daha İyi Alternatifler

0

Talk pudrasının zararlarını verdikten sonra size bu yazımızda alternatiflerin neler olabileceğini hazırladık.

Bebek için
Bebeklerde ve küçük çocuklarda bebek bezi döküntülerini önlemek için birçok doğal ve güvenli yol vardır. Bebeğinizin cildinde kullanmak üzere ticari ürünlere güvenmek yerine, hindistan cevizi yağı, balmumu, shea yağı, cadı püresi ve nergis içeren kendi DIY bebek kremini yapın. Bu ev yapımı bebek bezi kremi, bebeğinizi riske atmadan iltihap ve cilt tahrişini azaltmaya yardımcı olacaktır. Doğal bebek pişik nasıl yapılır?

Magnezyum yağı başka güvenli bir alternatiftir. Anti-enflamatuar ve yara iyileşme özelliklerine sahiptir, bu da çocuk bezinin döküntülerini hızlı bir şekilde iyileştirmeye yardımcı olabilir. Magnezyum yağı nasıl yapılır? Nasıl kullanılır?

Kadınlar için
Tozları veya talk içeren ürünleri kullanmanın doğal alternatifleri vardır ve nemi etkili bir şekilde emmeye ve kendinizi taze hissetmenize yardımcı olur. Örneğin, cildiniz ve saçlarınız için birçok kabartma tozu kullanılır.

Mısır ununu cildi tahrişini önlemek için kullanın.Böcek ısırıklarını hafifletmek için cildinize uygulayın, cildinize, güneş yanıklarına, jatlet ayağı ve çocuk bezi döküntüsü için faydalıdır. Ev yapımı fondöten nasıl yapılır?

Fondöten için doğal bir alternatif arıyorsanız, DIY yöntemleri deneyin. Hindistan cevizi yağı, shea yağı , nanoparçacık olmayan çinko oksit ve E vitamini yağı gibi cilt iyileştirici ve yatıştırıcı maddelerle üretilmiştir . Bu fondötene renk katmak için tarçın ve hindistan cevizi veya kakao tozu kullanabilirsiniz. Talk pudrasını kullanmamak için 5 neden


Paylaş.

About Author

Comments are closed.