Yatağınızdaki Toksinleri Azaltmanın Basit Yolu

0

Eskiden sağlıklı yün yataklar kullanılırdı ama günümüzde yün yatak kullanan çok az insan kaldı. Hazır yataklar rahat ve daha kullanışlı oldukları için yatak odalarındaki yerlerini aldılar. Ancak, hazır yataklar üretilirken kullanılan kimyasal ürünlerin yaydıkları toksinlerin vücuda geçmemesi için toksinlerden arındırmak gerekir. Bunun da çok ama çok basit bir yöntemi var.

Organik olmayan çoğu hazır yataklar, farklı petrol bazlı kimyasallar, köpükler, plastikler ve alev geciktiriciler kullanılarak üretilmektedir. Bunlar da toksin üretir ve vücudunuz tarafından emilebilir. Yatak koruyucunuzu temizlemek için basit adım

Bu kimyasalların bağışıklık sistemini ve sinir sistemini zayıflattığı veya zarar verdiği, otoimmün bozukluklara, yumuşak doku hasarına, organ ve beyin hasarına, artritlere vb. neden olduğu tespit edilmiştir.

Yatağınızdaki tüm bu zararlı maddelerden korunmak için neredeyse her evde bulunan çok basit bir malzeme kullanabilirsiniz. Yataktaki leke ve koku nasıl çıkarılır?

Doğal olmayan hazır yataklardan kullanıyorsanız, toksinleri azaltmak için soğan kullanın. Sadece zehirli kimyasalları havadan çekmekle kalmaz, ucuz ve kolay bulunur.

Sadece büyük bir soğanı üç parçaya ayırın ve yatağın altında, baş, orta ve ayak bölgelerine koyun.

Soğan, zehirli kimyasalları yataktan çekerek havaya karışmasını önler. Yatak böceklerinden doğal yöntemlerle kurtulun


Paylaş.

About Author

Comments are closed.