Yatak Feng Shui’ye Göre Nasıl Yerleştirilmeli?

0

Yatak odası çok önemlidir. Özellikle feng shui kurallarına göre. Yatak ve yatak odası, kişisel enerjiyi desteklemek için iyi bir feng shui olması gerekir. Yatakta Feng shui enerjisini korumak sevgi ve şifadır. Yani sadece mobilya değil, yatak ve yönü de bu konuda etkilidir. Bunun için sağlam bir başlık, iyi yatak gerekir. Yatağın altında kesinlikle depolama alanı bulunmamalıdır. Peki nasıl yerleştirilmelidir?

Yatağınızı feng shui pozisyonunda odaya yerleştirmelisiniz. Yatak kapı karşısına çapraz yerleştirilmelidir. Yani yatakta yatarken kapıyı görmelisiniz. Ama tam kapının karşısında da olmamalı. Feng Shui’ye göre ayna nasıl yerleştirilmeli?

Yatağınızın arkasının güçlü bir duvara dayanmış olması gerekir. Bu Feng Shui yatak yerleşimi için çok önemlidir. Bu yatağın güçlü koruyucu enerjisini oluşturur ve yatağa daha fazla güç ve enerji verir. Unutmayın yatağın başlığı mutlaka bir duvara dayalı olmalıdır.

Yatağın her iki yanında bir komidin olmalıdır. Bu komidinlerin birbirleriyle eş olmasına gerekmez. Böylece yatağın her iki yanında da erişim kolaylığı sağlar.

Oda içindeki eşyaların duvarla fazla teması olmaması gerekir. Ancak keskin uçlu mobilyalar duvara daha yakın olabilir. Böylece enerjinin oda içinde dolaşması kolaylaşır. Salonunuzda feng shui’ye göre olması gereken 8 unsur

Yatak odasında açılan kapılan yataktan uzak olmalıdır. Balkon kapısı, banyo kapısı gibi.

Her zaman elektrikli aletleri yataktan uzak ve duvara monte ederek kullanın. Tabi elektrikli aletleri ne kadar sınırlandırırsanız o kadar iyi olur. Odanızda mümkün olduğunda TV ve bilgisayar bulundurmayın.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.