Yeni Kanvas Ayakkabılar Nasıl Esnetilir?

0

Kanvas ayakkabıların iyi yanı, çeşitli kıyafetler kullanmalarıdır. Çok iyi olmayan kısmı, esnemesi biraz zaman alabilir. Ayakkabıların iç kısımları ayaklarınıza sürtünerek, ayakkabılar doğru bedende olsa ve size iyi otursa bile, su toplama veya yaralara neden olabilir. Ayaklarınıza zarar gelmesini önlemek için, yeni kanvas ayakkabılarınızı giymeden önce esnetin.

1. Adım
Yeni kanvas ayakkabıyı alın ve yavaşça ileri-geri bükün, sonra yana çevirin. Onları çok hızlı bükmeyin yoksa ayakkabıda kırışıklıklar oluşabilir. Bunları yavaşça bükmek malzemeyi rahatlatmaya yardımcı olacaktır. Kanvas ayakkabı nasıl temizlenmeli?

2. Adım
Bir çift çorap giyip ayakkabılarını giyin. Yerde durun ve tabanı bükmek ve malzemeyi gevşetmek için öne, sonra geriye yaslanın. Ayakkabılarınızı daha da esnetmek için ayak parmaklarınız üzerinde durun, ardından birkaç kez topuklarınız üzerinde durun.

3. Adım
Ayakkabıları evin dışında giymeden önce birkaç gün boyunca evde giyin. Ayağınızı incitmeye başlarlarsa, ayakkabınızı esnetmeye devam edir. Ev içinde giydiğinizde bir sorun yoksa o zaman ev dışında giyebilirsiniz. Sıkan ayakkabıyı genişletmenin 3 kolay yolu

4. Adım
Kanvas ayakkabılar hala çok rahat görünmüyorsa malzemeyi kavanozları kullanarak gerin. Her ayakkabıya bir kavanoza yerleştirin. Elindeki ayakkabının içine sığacak her türlü kavanoz türünü ve boyutunu kullanın. Kavanozları bir gece bekletiniz. Ayakkabılar biraz fazla sıkı ise, bu malzemeyi uzatacaktır.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.