Zamanınıza ve Sevginize Değecek Bir Erkeğin 10 Özelliği

0

Erkeklerin bazı hareketleri, onlar hakkında ipuçları verir. Özellikle bir erkek ile bir ilişkiye başlamak istiyorsanız bazı davranışlarına dikkat edin. Bu davranışlar, size o erkeğin ilginize, sevginize, zamanınıza ve emeğinize değip değmeyeceği hakkında bir ön bilgi verecektir.

1. Sebepli – sebepsiz çiçek gönderen erkek

Sırf moralinizi yerine getirmek ya da yüzünüzde bir tebessüm oluşturmak için size çiçek gönderen erkeklere zaman ayırmaya değerdir. Sizi önemsediğini ve aklında olduğunuzu göstermek için çiçek göndermek oldukça hoş bir davranış. Böyle bir erkeğe kesinlikle şans tanımalısınız.

2. Verdiği sözleri tutan erkek

Aracağım dediği zaman arayan, geleceğim dediği zaman gelen erkekler sözlerinde duran ve disiplinli erkeklerdir. Duruşu bu şekilde olan erkekler bir şansı hak ediyorlar.

3. İlk buluşmanıdan sonra arayan erkek

İlk buluşmadan sonraki ilk telefon çok kritiktir. İki taraf da bu ilk aramayı birbirinden bekler, gurur ön plandadır, reddedilme korkusu vardır. Cesaretli ve dobra erkekler bu ilk aramayı tereddütsüz yapacaklardır.

4. Sizi özel hissettiren erkek

Sözleri ve hareketleriyle sizi şımartan (yapmacık olmadan), size bir prensesmişçesine davranan erkekler zaman da ayırabilirsiniz, kalbinizi de kaptırabilirsiniz. 🙂

5. Ne istediğini bilen ve isteğinin peşini bırakmayan erkek

Açık ve net olan erkekler en iyisidir. Sizden hoşlandığında bunu açık ve net bir şekilde söyleyen, siz tereddüt ile yaklaşsanız belki de naz yapsanız bile kararlılığı ile geri adım atmayan erkekler bir şansı hak ediyor.

6. Sizi arkadaşları ve ailesiyle tanıştırmak için sabırsızlanan erkek

Böyle birini bulduysanız ve siz de seviyorsanız sakın bırakmayın, hatta yapışın! 🙂

7. Sizin ailenizi ve arkadaşlarınızı tanımak için zaman ayıran erkek

Size ne kadar değer verdiğini gösteren bir davranıştır. Böyle bir erkeğe de fırsat tanıyabilirsiniz.

8. Sadece siz istiyorsunuz diye buna katlanan erkek

Bir filme, sadece siz mutlu olasınız diye giden erkek, sizin hoşunuza gidiyor diye alışverişe gelen erkek, şans tanınacak erkekler grubundandır.

9. Sizi dinleyen erkek

Bir erkek özellikle maç izlerken bile sizi dinliyorsa size değer veriyor demektir. Bunu bir ölçüt olarak değerlendirebilirsiniz. 🙂

10. Özensiz olduğunuzda bile sizi beğenen erkek

Makyaj yapmadığınızda, saçınız ve kıyafetiniz özensiz olduğunda hatta evde en salaş halinizde bile sizi güzel bulan erkekle ömrünüzü geçirebilirsiniz.

 


Paylaş.

About Author

Comments are closed.