Liderlik Testi: Hangi Özelliklerinizi Geliştirmelisiniz?

0

Aşağıdaki sorular etkin liderlik özellikleriyle ilgilidir.Bu özelliklere sahip olup olmadığınızı değerlendirmek icin soruları yanıtlayın. Yanıtlarınız liderlik becerilerinizi geliştirmek için hangi alanlara odaklanmanız gerektiğini gösterecektir.

Kendini Değerlendirme: Etkin Liderliğin Belirleyici Özellikleri

liderlik-testi

Bu soruların çoğuna cevabınız EVET ise, etkin bir liderin sahip olasi gereken özellikler sizde var demektir.

Soruların bazılarına ya da coğuna HAYIR cevabini verdiyseniz, Etkin Liderlik Özelliklerini nasil geliştirebileceğinize kafa yormanız yerinde olacaktır.


Paylaş.

About Author

Marmara Üniversitesi Arşivcilik Bölümünü dereceyle bitirdi, Koray Holding’te iş yaşamına İnsan Kaynakları alanında başladı, 3.5 yıl burada çalıştıktan sonra, Turkcell İnsan Kaynakları Ekibinde öncelikle 3 yıl Turkcell Akademi’nin kuruluş çalışmalarında bulundu, daha sonra İşealım Ekibine geçti, 4 yıl burada görev yaptıktan sonra Organizasyonel Gelişim ve Değişim Ekibinde 1 yıl çalıştı ve Turkcell’den ayrılarak Nortel Networks İnsan Kaynakları Müdürü olarak, Vodafone Türkiye İşeAlım Müdürü olarak çalıştı. Halen Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız otomotiv dizayn şirketi olan Hexagon Studio’da IK ve İdari İşler Müdürü olarak çalışmaktadır. PERYÖN (Personel Yönetimi Derneği) üyesidir. İngilizce, Osmanlıca, Farsça bilmektedir. Çalışmanın dışında kalan zamanlarında kitap okumak ve spor yapmak en çok vakit harcadığı alanlardır.

Comments are closed.