Trafik Çalışmaya Engel Değil! Artık Yürüyen Çalışma Ofisleri Var

0

Moskova’da son dönem otomotiv gelişmelerinin içinde Muscovites araçlar oldukça ön plana çıkıyor. Dünyanın her noktasında olduğu gibi, Moskova’da da iş çıkışı saatlerinde trafik çok sıkışıyor. Özellikle de cuma günü iş çıkışı zamanları insanlar için işkenceye dönüyor. Ancak artık, işten erken çıkarak eve ulaşmaya gayret edilmesine gerek kalmadı. Muscovites ismi verilen minivan tipi araçlar, çok sayıda ofis işinizi yolda görebilmenizi sağlıyor.

Video konferanslar, toplantılar, görüşmeler, fikir alış verişleri ve diğer proje adımları, bu araçların içindeki uygun tertibat ve teknoloji ile birlikte oldukça uygun şekilde gerçekleştirilebiliyor. Zaten Muscovites’lerin en büyük özelliği de, yürüyen bir çalışma ofisi niteliği kazanmaları…

Sıkışan trafikte ilerlemek için harcanan zaman ve insanda oluşan stres pek çok şeyi alıp götürürken, söz konusu minivanlar ile tüm bu sıkıntıları yok edebilmeniz mümkün hale geliyor. İnternet bağlantısının da sağlandığı bu süper lüks araçlar, büyük şirketlerin şimdiden dikkatlerini çekti bile. İş yaşamına böylesine bir araç lazım olduğu da bu sayede anlaşılmış oluyor.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.