2014 Yaz Modası: Olmazsa-Olmaz 10 Trend

0

Bu yaz moda, hiç de beklediğimiz gibi geçmeyecek! 2014 yazında modayı yakında takip edeceksen, farklı ve yepyeni bir SEN görmeye hazır olmalısın. Dünyaca ünlü moda tasarımcılarının ışığında 2014 yazı neler moda olacak, birlikte bakalım.

1. Baştan Aşağı Beyaz
Kışın çok da sık giyemediğimiz beyazı, zaten çok özlediğimiz için yazın severek giyiyoruz. Ancak bu yaz beyaz, kombinin bir parçası olarak değil, kombinin tamamını kaplayan baskın bir şekilde karşımıza çıkıyor.

beyaz1

beyaz2
Beyaz kombinine, bu yaz yine çok moda olan asimetrik beyaz bluzler ve transparan detaylarla hareketlendirsen 2014 yazının moda trendini 12’den vurmuş olursun!
beyaz3
BEYAZ4

2. Motorsiklet Ceketleri
2014 Sonbahar – Kış’ında çok moda olan motorsiklet ceketleri yazın da moda olmaya devam ediyor, tabii yaza daha uygun renk ve kumaşlarla. Serin bir yaz akşamında kombinini tamamlaman için soft renklerde, ince kumaştan bu ceketler seni bekliyor.

m.ceket1
m.ceket2

3. Bol Kesim Pantolonlar
Bol paçalı pantolonlar yaza püfür püfür bir rahatlık getirecek. Uzun boyluların zorlanmadan giyeceği, kısa boyluların da yüksek belli bir modelinden, topuklu bir ayakkabıyla güzel bir şekilde taşıyacağı bol pantolon modası yaza damgasını vuracak!

bolpantolon2

pantolon3

4. Crop Tops
2013 yazının sonlarında yavaş yavaş başlayan kısa üst modası, 2014 yazında gerçekten çok trend! Özellikle de, bol ve yüksek kesim pantolonların üstüne giyeceğiniz kısa zarif üstler güzel gözükecektir. Sıkı karın kasları olanlar yaşadı! Geçen yaz göbeğini göstermeye utananlar için bu yaz son şans, kısa üstler bu yaz hiç olmadığı kadar moda!

kisa-kisa
cut-top

5. Dev Yazılı, Konuşan T-shirtler
Bu yaz sen konuşma, bırak üstündekiler konuşsun, hem de bağırarak!

yazili1

6. Metalik Elbiseler
Bu yaz disko topu gibi dolaşabilirsiniz! Evet! Merak etmeyin, kimse size garip garip bakmayacak çünkü bu yaz metalik elbiseler, bluz ve etekler çok moda. Bu yaz metalik, altın ya da gümüş tonlarında parıldayın!

shiny1

shiny2

7. Büyük Çiçek Desenleri
Bir kaç sezondur çiçek desenlerinden vazgeçemiyoruz. Bu yazın trendinde de bol bol çiçek desenleri var. Daha iri çiçekleri olan desenler ve hatta 3D çiçekler gardıroplarda yerini almak için bekliyor.

cicek-desen

8. Kırmızıdan Turuncuya Doğru
Kırmızının canlı, mercana kayan tonları bu yaz bol bol giyilecek. Yazın enerjisine uygun bu rengi, sen de gardırobundan eksik etme.

kirmizi

9. İp Askılı Elbiseler
90’larda çok moda olan incecik, ip askılı elbiseler bu yaz geri döndü. Neredeyse yok gibi olan askılar, kadınların içinde çok seksi durduğu iç çamaşırlarını da andırmıyor değil.

ince-askili

10. Kabarık Etekler
2014 yazının hit parçalarından biri de midi kabarık etekler. Bu kabarık etekler, kısa üstler ve motorsikletçi ceketlerle mükemmel bir şekilde kombinlebilir. Bu yaz seni prenses gibi hissettirecek, çiçek desenli ya da pastel renklerde kabarık bir eteğin mutlaka olsun.

kabarik


Paylaş.

About Author

Comments are closed.