Bacaklarınızı İnce Ve Uzun Göstermenin Püf Noktaları

0

Eğer minyon veya ortalama uzunlukta bir kadın iseniz bacaklarınızın uzun ve ince görünmesi için bazı ipuçlarını bilmeniz gerekir. Genetik değişiklik yapamazsınız ama bacaklarınızı uzun ve seksi göstermek için kullanabileceğiniz bazı hileler bulunuyor. Etek boyu, bel ve ayakkabı konusunda akıllı seçimler yaparak istediğiniz sonuçları elde etmeniz mümkün.

 1. Pantolonunu veya çorabı ile ayakkabı eşleştirin. Örneğin, siyah topuklu ayakkabı ile siyah çorap giymeyi deneyin. Böylece bakıldığında ayakla bacak bir bütünlük oluşturacak.
 1. Çizme veya ayakkabı ile aynı renk aralığında pantolon seçin. Eğer renkleri tam olarak eşleştiremiyorsanız, kesintisiz bir çizgi oluşturmak için mümkün olduğunca yakın renkleri seçin. Örneğin, sevdiğiniz siyah çizmelerin içine koyu renk kotu sokabilirsiniz.
 1. Tek renkli giysiler giyin. Ayakkabı ile çorap rengini eşleştirmek gibi giysi ile ile ayakkabı eşleştirmek yani tek bir renk giymek sizin bacaklarınızın ötesinde vücudunuzu uzun göstermeye yarayacaktır.
 1. Koyu renklerle bacaklarınızı örtün. Siyah ve diğer koyu renk tonlar sizin bacaklarınızı olduğundan daha ince gösterecektir.
 1. Ten rengi ayakkabıyar seçin. Böylece ayağınızın teniyle bütünleşeceği için ayağın nerede başladığı ve bittiği çok farkedilmeyecektir. Bu da bacağınızın daha uzun görünmesini sağlayacaktır.
 1. Dikey çizgili pantolonlar giyin. Dikey çizgiler giyildiği bölgeyi daha uzun gösterir.
 1. Etek veya elbise giydiğiniz zaman tercihiniz kalem veya A-line etek olmalıdır.
 1. Etek boyu uzun elbise veya etek yerine mini etek veya elbiseyi tercih edin. Böylece bacaklarınızın görünen bölümü daha fazla olacak ve topuklu ayakkabı ile birleştiğinde daha uzun görünecektir.
 1. Asimetrik etek boyu deneyin. Göz pürüzsüz bir şekilde aşağıya doğru hereket ettiğinde asimetrik etek boyu bacak uzunluğunuzu arttıracaktır.
 1. Kesinlikle yerleri süpüren bir etek boyu veya pantolon giymeyin. Bu bacaklarınızı olduğundan daha kısa göstermekten başka bir işe yaramayacaktır.
 1. Şort ve kapri pantolon giyin. Şort herhangi bir gardıropta bir zorunluluktur. Şortlar da kısa etekler gibi bacaklarınızı uzun ve seksi gösterecektir.
 1. Yüksek belli pantolon ve etek giyin. Gözün taraması sırasında beli de bacak bölümüne ilave edecektir ve bacaklarınız olduğundan daha uzun görünecektir.
 1. Kemerin içine gömeliğinizi sokun. Bu da belinizin yukarıya çekecek ve bacak kısmınıza ilave edecektir. Gömleği belinize sokmak gövdeyi kısa, bacakları uzun gösterir.
 1. Düşük bel pantolondan kaçının. Yüksek belli pantolonlar bacaklarınızı ne kadar uzatırsa, düşük beller de bacak boyunuzu kısaltır.
 1. Hiçbir zaman bilekten bağlı ayakkabıları tercih etmeyin. Etekle bot giymeyin.


Share.

About Author

Comments are closed.