Boyfriend Jean Nasıl Giyilir?

0

Boyfriend jean’ler son birkaç yıldır hayatımıza girdiğinden beri, bazılarına çok yakışsa da, genellikle fazla maskülen göründüğü için çoğu kadının pek tercih etmediği bir ürün. Ancak doğru şekilde giyildiğinde boyfriend jean’lerle erkek çocuğu gibi görünmek yerine hem rahat edebilir hem de seksi bir tarz yakalayabilirsiniz.

Kadınsı Dokunuşlar Ekleyin

Gardırbounuzda, boyfriend jean’inizle tam zıt düşecek feminen parçaları bulun. Örneğin bol tişörtler yerine puantiyeli bluzları tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde dekolte bluzlar da boyfriend jean’inize kadınsı bir dokunuş ekleyebilir.

Vücut Şeklinizi Ortaya Çıkarın

Rahat giyinmeyi herkes sever. Ancak kıyafetlerinizin içinde kaybolmak vücut hatlarınızı tamamen yok edeceği için sizi daha erkeksi veya kilolu gösterebilir. Bunun önüne geçmek için, bol pantolonlarınızın üstüne dar üstler tercih etmelisiniz. Ya da, eğer dar giyinmeyi sevmiyorsanız, daha feminen kesimlere sahip bluzları tercih edin.

Teninizi Göstermekten Çekinmeyin

Boyfriend jean’inizin üzerine giyeceğiniz feminen kesimli bir gömleğin, bir iki düğmesini açarak veya açık yakalı bir tişört giyerek boyfriend jean’inizi küçük, feminen dokunuşlarla tamamlamanız mümkün.

Paçalara Dikkat Edin

Boyfriend jean’inizin paçaları mutlaka düz inmeli ve bileğinizi açıkta bırakacak şekilde kıvırmalısınız. Aksi takdirde bırakın erkek arkadaşınızın jean’ini giyip seksi bir tarz yakalamayı, babasının pantolonunu giymiş çocuklar gibi görünebilirsiniz!

Blazer Ceketlerle Tamamlayın

Biraz daha serin havalarda boyfriend jean’inizin üzerine bele oturan ve kısa blazer ceketleri giyebilirsiniz. Bol pantolonunuzun üzerine giyeceğiniz bu dar blazer ceketlerle oldukça şık ve stil sahibi görünmeniz mümkün.

 

Bu temel yöntemlerle boyfriend jean’inizle erkek çocuğu gibi görünmekten kurtulabilir ve doğru ayakkabı tercihleriyle boyfriend jean’inizi tüm hafta boyunca, her ortamda kullanabilirsiniz. Yüksek topuklu ayakkabılar ve şık aksesuarlarla kombinlediğiniz boyfriend jean’iniz Cumartesi akşamları dışarı çıkmak için bile harika bir seçim olabilir.

 


Paylaş.

About Author

Comments are closed.