Gardırop Klasikleri: Olmazsa Olmaz Parçalar

0

Gardırop klasikleri: Dolabınızda olmazsa olmazlar!

Bir kadının gardırobunda mutlaka olması gereken, kurtarıcı bazı klasik parça bulunmalıdır. Günlük rahat parçaların yanında bazı anahtar parçalar sizi hem şık gösterecek hem de farklı ortamlara uyum sağlamanıza olanak verecektir.

Özellikle iyi markaların indirim zamanlarını takip edip, ürünleri uygun fiyattan alabilirsiniz.

Siyah bir elbise her kadının dolabında bulunması gereken en önemli parçalardan biridir. Evet, renkler ve desenler her sezon değişebiliyor ancak siyah her zaman vazgeçilmez bir klasiktir. Vücut hatlarınıza göre seçeceğiniz siyah bir elbiseyi gündüz belki düz bir babet veya rahat bir ayakkabı ile kombinleyerek casual bir görünüm sağlayabilirsiniz. Akşam bir davete veya yemeğe gitmeyi planlıyorsanız, topuklu bir ayakkabı ile oldukça şık bir kombin yaratabilirsiniz.

11

Bir diğer klasik ise beyaz gömlekler… Jean pantolonlarla, kumaş klasik pantolonlarla veya eteklerle her renge uyum sağlayan bir giysi olmakla beraber sizi hem spor hem şık gösterebilecek bir özellikte. Hayal gücünüzü ve yaratıcılığını kullanarak birçok farklı tarz yaratmayı size bırakıyoruz. Grace Kelly ile bütünleşen beyaz gömleği, dolaplarınızdan asla eksik etmek istemeyeceksiniz.

beyaz-gomlek

Blazer ceketler her sezon giyilebilecek, dolabınızda eksik olmaması gereken bir parça. Sezonun trenlerine göre farklı renk, model ve desenlerde karşımıza çıkan ceketler hem klasik hem spor kıyafetlerle rahatlıkla kullanılabilir. İster spor bir ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz, ister düz bir bot ile… Nasıl kullanırsanız kullanın sizi her daim stil sahibi gösterecektir.

blaze

Kıyafetlerimiz tamam ancak bir kadın için en önemli tamamlayıcı parçaların başında ayakkabının geldiğini asla reddemeyiz. Özellikle ayakkabı tutkunları için bazen giyilen ayakkabı her şeyden daha önemli olabiliyor. Peki dolabımızda bütün kıyafetlerimize uydurabileceğimiz hem modası geçmeyen hem de bizim için kurtarıcı olabilecek ayakkabı modelleri nasıl olmalı?

Topuklu bir ayakkabı kadının olmazsa olmaz bir parçasıdır. Sizi hem çok seksi gösterir hem de zarif. Kıyafetlerinizin renklerine göre ayarlayabileceğiniz, hem yaz hem kış kullanabileceğiniz topuklu ayakkabıları dolabınızdan eksik etmeyin. En uyumlu rengin siyah olduğunu düşünerek mutlaka siyah bir stiletto bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

ayakkabi

Spor salonlarından sokağa taşan moda, bizlere spor şıklığın ne kadar rahat olduğunu ispatlarken, sneakers tarzında bir ayakkabı sizi gün boyu rahat ettirecek bir tercih olabilir.

spor

Peki ya çanta? Kullanım alışkanlığınıza bağlı olarak farklı boyutlarda çantalar kullanıyor olabilirsiniz ancak tote çantalar ve clucth modeller zamansız şıklığınızı tamamlayan aksesuarlar olacaktır. Farklı renkler kullanarak tarz bir görünüm sağlayabilirsiniz.

canta


Paylaş.

About Author

Comments are closed.