Her Kadının Mutlaka Sahip Olması Gereken 8 Ayakkabı Modeli

0

Kadınların ayakkabılara olan düşkünlüğü malum. Birçok kadın, ayakkabılarının sayısını bile bilmiyor. Ancak yine de, eldeki ayakkabılar yeterli gelmiyor. Eğer siz de sahip olduğunuz ayakkabıların asla yeterli olmadığını düşünüyorsanız, aşağıdaki 8 ayakkabı modeline göz atın. Eğer bu ayakkabı modellerine sahipseniz, temel olarak yeterli ayakkabıya sahipsiniz demektir.

siyah-ayakkabilerSiyah Topuklu Ayakkabı

Çok şık olmasına gerek yok. Eğer düz, siyah, topuklu ayakkabınız varsa birçok ortamda giyilebilecek bir ayakkabıya sahipsiniz demektir. Pantolonların altına, abiye kıyafetlerinizle, gündüz partilerinde, önemli gecelerde veya sadece işe giderken bile tercih edilebilecek bu ayakkabılar, bir kadının gardırobunda mutlaka olmalı. Topuk yüksekliği ise size kalmış. Tüm ölçülerdeki topuklarla da harika görünebilirsiniz.

Ten Rengi (Nude) Topuklu Ayakkabı

Ten rengi ayakkabılar, bacaklarınızla bütünleştiği için, bacak boyunuzu daha uzun gösterir. Bu nedenle kadınların can dostu olan bu ayakkabı rengi, aynı zamanda birçok renkle de uyum içerisinde olduğundan tam bir hayat kurtarıcıdır.

 

 

babet

 Babet

Hem rahat etmek hem de şık görünmek isteyen kadınların bir numaralı tercihi olan babetler, keten şortlarla, elbiselerle ve ister kot, ister kumaş pantolonlarla çok yakışıyor. Eğer babet giymek size çok sade geliyorsa, tercih edeceğiniz renkler veya modellerle babet koleksiyonunuza hareket katabilirsiniz.

Sneakers

Tarzınız nasıl olursa olsun, her kadının mutlaka bir (hatta birkaç) sneakers ayakkabıya ihtiyacı var. Hafta sonu arkadaşınızı ziyarete giderken, pikniğe giderken ya da tüm gününüzü alacak alışveriş turlarına da topuklu ayakkabıyla gitmek istemezsiniz, değil mi?

 

Lame Topuklu Ayakkabı

Siyah, her ne kadar tüm renklerle yakışan bir renk gibi görünse de, bazı kıyafetlerin altında çok da iyi durmaz. İşte böyle durumlarda hayatınızı kurtaracak olan ayakkabılar lame renkli olanlardır. Özellikle pastel renkli elbiselerinizi tamamlamak için, lame renkli bir topuklu ayakkabı edinmenizde fayda var. Tamamen siyah giyindiğinizde bile, altına siyah ayakkabı giymek yerine lame renkli ayakkabılarınızı tercih edebilirsiniz.

Topuklu Sandalet veya Bootie

Hem günlük tarzından vazgeçmeyenler hem de biraz daha şık görünmek isteyenler için yazın topuklu sandaletler kışın da bootie’ler birebir. Ancak yine de rahatlığınızdan ödün vermek istemiyorsanız, topuk boyuna dikkat etmekte fayda var.

1Kısa Topuklu Siyah Ayakkabı

Babetlerin çok sıradan, yüksek topuklu siyah ayakkabılarınızın da çok iddialı kaçacağı ortamlar için, kısa topuklu siyah ayakkabı kesinlikle gününüzü kurtaracak bir model. Yüksek topuklu modellere göre sizi çok daha rahat ettirecek bu model, özellikle yazlık elbiselerinizin altına çok yakışacak.

Çizme

İster topuklu, ister düz olsun; ama mutlaka bir çizmeniz olsun. Böylece kış aylarında hem eteklerinizin hem de pantolonlarınızın altına ne giyeceğinizi düşünmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca çizmelerinizle hem şık hem de spor görünmeniz mümkün.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.