Kalem Etek Nasıl Giyilir?

0

Kalem etek, gardırobumuzdaki şu modası asla geçmeyen, zamansız giysilerden biri. Üstelik her mevsime uygun kombininizi de tamamlayacak bir parça. İster ofiste, ister arkadaşlarınızla buluşmak üzere dışarı çıkarken veya gece kulübüne giderken giyin, tarz ve şık görünmeniz kaçınılmaz!

Doğru kullanıldığında her vücut tipine yakışabilecek bu eteklerin en iyi yanı ise, şık bir ceketten yünlü, sımsıcak bir kazağa kadar her türden üstle giyilebilmesi. Bu zamansız parçayı nasıl kullanabileceğinize dair tüyolara geçmeden önce önemli bir not: kalem eteklerinizi mutlaka ama mutlaka yüksek topuklu ayakkabılarla veya stilettolarla tamamlayın. Bu şekilde hem kalçalarınız daha düzgün hem de bacak boyunuz daha uzun görünecektir.

İşte kalem etekle yapabileceğiniz şık kombinler.

Peplum üstlerle

Peplum-Top

Kalem etekle gidecek en iyi parçalardan biri peplüm bir bluz veya ceket. Peplüm üstler belinizi daha ince göstererek, vücudunuzda kum saati görünümünü sağlarken, kalem etek de sizi daha zayıf ve uzun gösterecektir. Sonuç olarak şık ve büyüleyici bir stile bürüneceksiniz.

Kısa üstlerle

Crop-Top

Birçok kadının giymekten çekindiği kısa üstler, kalem etekler sayesinde mümkün hale geliyor. Kalem etekler yüksek bel olduğu için kısa üstlerle beraber kolaylıkla kullanılabilir. Bu şekilde sizi kısa görünmekten kurtararak günlük stilinizi şıklıkla tamamlar. Bir taşla iki kuş!

Sweatshirtlerle

Sweatshirt

Artık sweatshirtleri ve feminen parçaları korkmadan kombinleyebilirsiniz. Kalem eteğinizi basic bir t-shirt veya sweatshirt ile beraber giyin, ne rahatlığınızdan ödün verin ne de şıklığınızdan.

Kazaklarla

sweater-and-pencil-skirt

Kalem eteğinizi kış aylarında da giymenin en alternatif yolu onları kazaklarla denemek. Hafif dökümlü, yünlü ve kaşmir kazaklarınızla giyecebileceğiniz kalem eteğiniz çabasız bir şıklık için vazgeçilmez.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.