Kıyafetlerinizi Olduğundan Daha Pahalı Göstermenin 3 Yolu

0

Hemen hemen tüm kadınların aynı fikirde olduğu bir gerçek vardır: İyi giyinmek için pahalı kıyafetler satın almak gerekmez. Nasıl giyineceğini bilen bir kadın çok ucuz parçalarla bile şık ve pahalı giyinmiş gibi görünebilir. Peki insanlar bunu nasıl başarıyor? Siz pahalı kıyafetlerle bile sakil göründüğünü düşünenlerdenseniz, bize kulak verin.

Spor ve Şık Kıyafetleri Kombinleyin

Giyim tarzınızla dikkat çekmenin ilk kuralı sınırların dışına çıkmak ve kendine güvenmektir. Spor giyinirken şık bazı parçalarınızı da rahatlıkla kullanabilir ve aslında ne kadar uyum sağladığını kendiniz de şaşırabilirsiniz. Mini elbiselerinizin altına spor ayakkabılarınız da oldukça hoş durabilir. Aynı şekilde tek parça üzerinde hem şık hem spor ögeler içerek bir ürün de edinebilirsiniz. Mesela işlemeli, saten bir bomber cekete ne dersiniz?

İlgili Yazılar

Basic Parçalar Paha Biçilemez

Gardırobunuzdaki basic parçaları tekrar değerlendirin. Gözden kaçırdığınız kombin ihtimalleri sunabilirler. Çünkü basic parçalar sınırsız şekilde kullanılabilir. Bir kıyafeti pahalı ve şık göstermek için tek yapmanız gereken onu beklenmeyen bir dokunuşla tamamlamaktır. Örneğin uzun bir etek ya da kotunuzla birlikte basic gömleğinizi önünü iliklemeden, içine bir tişört giyerek kombinleyebilirsiniz.

Tek Renk Giyinin

Bahar ayları açık renk giyinmek için sabırsızlandığımız zamanlar. Açık renkleri tek ton olarak kullandığınızda oldukça asil ve şık görünüm elde edebileceğinizi biliyor muydunuz? Örneğin baştan aşağı beyaz giyinmek her zaman oldukça çekici bir hava yaratır. Eğer tek renk giyinmekten hoşlanmıyor veya açık renklerin ten renginizle uyum sağlamadığını düşünüyorsanız, tercih ettiğiniz rengin birkaç koyu tonunu da kombininizde kullanabilir veya çarpıcı renkte kullanacağınız aksesuarlarla tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz!

Moda


Paylaş.

About Author

Comments are closed.