Leopar Giyme Rehberi – Leopar Desenini Nasıl Giymelisiniz?

0

Moda değişkendir. Ancak bütün bunlara rağmen asla eskimeyecek trendler var. Bunlardan biri de hayvan desenleri. Peki, nedir bu hayvan desenleri; zebra deseni, leopar deseni, inek deseni bunların hepsi birer hayvan deseni ve özellikle bu yıl çok daha fazla göz önünde. Fakat söylemem gerekli bu desenleri kombinlemek son derece zor. Bu nedenle size bazı yıldızlardan örnekler vererek bunun yanı sıra kombin önerilerinde bulunarak nasıl bu desenleri doğru şekilde taşırız anlatmaya çalışacağım.

♥ Öncelikle mutlaka doğru bir desen seçmeniz gerekli. Yani ışıltılı, yeşiller, kırmızılar olan bir leopar deseninden uzak durmalı ve doğal formunda hayvan desenleri seçmelisiniz. Bu sayede taşımak ve kombinlemek çok daha kolay olacaktır.

♥ Kıyafetinizi baştan sonra hayvan desenleri ile bir araya getirmemeniz gerekli. En güzel örneklerden biri Rihanna’dır. Rihanna beyaz bir takımın içine leopar desenli gömlek giymiş ve son derece güzel bir şekilde kombinlemiştir. Star gömleğidir geri kalan kısımda soft renkler seçerek bütünlüğü ve zarifliği korumuştur.

♥ Bütün hayvan desenleri ya siyah ya da beyaz ile kombinlenmelidir. Kesinlikle farklı renklere yönelmeyin. Farklı renkler ile hayvan desenlerini kombinlemek büyük bir ustalık ister. Bu durum kıyafetler için geçerlidir. Pembe ya da fuşya bir takım giyip elinize leopar ya da zebra bir çanta alabilirsiniz. Topuklu ayakkabınız leopar desenli olabilir.

♥ Hayvan desenli bir tayt giyip üzerinize düz siyah ya da beyaz bir gömlek giyip ceket ile görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Altınıza stiletto giyerek harika bir duruş elde etmeniz son derece olasıdır.

♥ Hayvan desenleri star olduğu için bunun çevresinde kombinler yapmanız gereklidir. Örneğin hayvan desenli bir ayakkabınız ya da çizmeniz varsa geri kalan kombini tek renk üzerine yoğunlaştırmanız ve koyu tonlardan hareket etmeniz gerekmektedir. Tabi ki bu sadece siyah anlamına gelmez. Koyu kırmızı, koyu mavi son derece uygun renklerdir.

♥ Eğer eteğiniz hayvan desenlerinden ise kesinlikle altınıza zarif bir ayakkabı ya da çizme giymeniz gerekli. Üzerinizde ise soft tonlar kullanmanız yararınıza olacaktır. Krem bir ayakkabı ile sütlü kahve bir gömlek ya da pudra tonları oldukça şık duracaktır.

♥ Hayvan desenleri toprak renkleri ile oldukça uyumludur. Toprak kırmızısı bir etek ya da pantolon ile giydiğiniz anda sıkı bir görünüş elde edebilirsiniz.

♥ Bazı bayanlar hayvan desenlerini tamamen star olarak kullanır. Bir elbise olarak hayvan desenlerinden oluşma bir parça seçer. Bu durum şık mısınız? Rüküş mü? Sorusuna görsel olarak cevap vereceğiniz andır. Eğer şık bir bayansanız leopar çevresinde sadece siyah zarif parçalar kullanmanız gerektiğini bilirsiniz.

♥ Bazen spor parçalar da hayvan desenleri için en ideal olanlarıdır. Örneğin leopar bir tayt ya da zebra desenli bir tayt ile Jean gömlek giymek büyük bir tarz belirtisidir. Gömleğinizin uçlarını taytınız içine soktuğunuz anda görünümünüz çok ideal olacaktır.

♥ Bazen hayvan desenleri günlük kombinlenmez kanısına varabiliyoruz. Ancak bir beyaz tişört ile giyeceğiniz leopar deseni  önü açık platform bir ayakkabı ile oldukça spor durabilir ya da bir hayvan desenli kazak ile siyah etek giyerek görünümüzünüz spor bir hale getirmeniz son derece kolaydır.


Share.

About Author

Eğlenmeyi seven farklı yaşamlara saygı duyan ve sürekli yeni insanlar tanımayı seven biriydim. Henüz tanınmayı bekleyen koca bir dünya vardı; her santimini gezmek, yeni yemekler yemek, yeni insanlar tanımak ve yeni felsefeler öğrenmek istediğim bir hayatım vardı. Ancak bunu birilerine duyurmak bir yerden sonra daha önemli gelmeye başladı. Yazmayı ve okumayı tutkulu bir şekilde seviyordum ve artık düşüncelerimi insanlarla paylaşmak istediğimi fark ettiğimde bütün bunları yazıya dökmeye başladım… Özellikle güzel film izlemenin; insanın yaşamını yönlendirmesi konusunda büyük bir etkisi olduğunu düşünüyorum; bu güne kadar birçok film izledim ve çoğunda ben olsam ne yapardım dedim. Bir filmde başrol olmak aslında hayal değil sadece. Yazdıkça bir yerden sonra aslında bütün filmlerin bizim hayatlarımızdan esinlenilerek yazıldığını; aslında herkesin kendi filminin başrolü olduğunu gördüm… Yazmanın insanlar üzerinde huzurlu bir etki bıraktığına inanıyorum. Benim için yazının gücü kıyaslanamaz. Tıpkı bağırarak söylediklerinizin beyine emir gibi gitmesi gibi yazıda evrene yolladığınız emirler bence…

Comments are closed.