Şapka Takmak Size Göre Değil mi? Bir Daha Düşünün

0

Şapka herkesin sıklıkla tercih ettiği bir aksesuar değil. Bazıları vazgeçemese de, çoğu insan şapkayı sadece plajlarda güneşten korunmak için takar. Oysa şapka, doğru kullanıldığında tarzınızı tamamlayacak mükemmel bir aksesuar olabilir. Siz de şapka kullanmaktan korkmak yerine kendinize en uygun şapka modelini belirleyebilir ve tarzınızı yenileyebilirsiniz.

Klasik Kasketler

En çok tercih edilen şapka modellerinden biri olan klasik kasketler illa deniz kenarlarında güneşten korunmak için kullanılmak zorunda değil. Çok spor bir model olsa da, uygun bir kıyafetle tamamlandığında oldukça şık bir tarz da elde etmeniz mümkün. Kasket taktığınızda saçınızı açık kullanırsanız, daha hoş görünebilirsiniz.

Geniş Kenarlı Şapkalar

Şapkalarla arası olmayan biriyseniz bile, yuvarlak geniş kenarlı şapkaları mutlaka beğeniyorsunuzdur. Oldukça feminen ve havalı bir görünüme sahip bu modeller, saçınız kötüyken veya makyajsızken sizin için büyük bir kurtarıcı da olabilir. Uzun elbiselerle kombinleyerek geniş kenarlı şapkalarla harika görünebilirsiniz.

Hasır Kovboy Şapkalar

Feminen geniş kenarlı şapkalar kadar çekici başka bir model de maskülen hasır kovboy şapkalar. Her kadının gardırobunda mutlaka bulunması gereken bu modeller özellikle köşeli veya yuvarlak yüzlere çok yakışıyor. Kısa şortlar ve uzun kollu bol üstlerle kombinleyerek havalı bir tarz yakalayabilirsiniz.

Fötr Şapkalar

Klasik modellerin en çok tercih edilenlerinden biri de hiç şüphesiz fötr şapkalar. Özellikle köşeli veya yuvarlak yüzlere çok yakışan fötr şapkaları kullanmak için aslında kurala ihtiyacınız yok. İster elbiselerle, ister gömleklerle veya dilediğiniz başka kıyafetlere kombinleyeceğiniz fötr şapkalar her durumda size de çok yakışacak. Denemekten korkmayın.

Balıkçı Bereleri

Balıkçı berelerini kullanmak için havaların çok soğumasını beklemeye gerek yok. Her tür kumaştan üretilen bu modellerle kötü saç günlerinizde bile mükemmel görünebilirsiniz. Tüm yüz şekillerine yakışan balıkçı berelerini her tür kıyafetle kullanabilir ve cool tarzınızla her zaman iyi görünmenin keyfini çıkarabilirsiniz.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.