Vücudunuzu Daha Kıvrımlı Gösterecek 4 Stil Önerisi

0

Zayıf olmak birçok kadının hayali olsa da, düz bir vücut pek de arzu edilmez. Eğer siz de erkeksi, düz kalçalardan veya yok olmuş bir bel oyuğundan şikayetçiyseniz, vücut tipinizden hayıflanmak yerine dilediğiniz kum saati görünümüne anında ulaşmak için bu 4 stil önerisini uygulayabilirsiniz.

Desenli Elbiseler

Büyük desenli elbiseler illüzyon yaratarak sizi olduğunuzdan daha dolgun gösterir. Özellikle yan kısımları koyu renk olacak şekilde 2 parçalı ve vücuda yapışan bir elbise tercih ederseniz bel bölgeniz daha ince ve kalçalarınız daha dolgun görünecektir.

Belden Büzgülü Elbiseler

Belden büzgülü A tipi elbiselerle kalçalarınızın zayıflığını saklamanız mümkün. Bu tip elbiseler belinizi sararak bu bölgeyi ince gösterirken, diz boyunda veya daha uzun tercih edeceğiniz büzgülü etekleriyle kalçalarınızı daha geniş gösterecektir. Eğer yine de daha fazla dolgunluğa ihtiyaç duyuyorsanız, elbisenin içine bir etek daha giyebilirsiniz!

Kalem Etekler

Vücuda yapışan kalem etekler, kum saati görüntüsü elde etmek için vazgeçilmezdir. Yüksek belli veya bel bölgesi kemerli kalem etekleri tercih edersiniz, belinizi daha da ince gösterebilirsiniz. Aynı zamanda bu zarif etek modeli erkeksi düz bir vücuda sahip olanlar için oldukça feminen bir görüntü sağlayacaktır.

Destekli İç Çamaşırları

Son olarak, her tür giysiyle tercih edebileceğiniz destekli sütyenler, hatta destekli külotlardan bahsedebiliriz. Bu tür çamaşırları tüm iç çamaşırı mağazalarında ya da internette bulabilirsiniz. 1-2 bedene kadar büyütebilen bu iç çamaşırları sayesinde giymek isteyip de giyemediğiniz tüm kıyafetlerle harika görünebilirsiniz.

 


Paylaş.

About Author

Comments are closed.